Oğlak Burcu Kadını


Oğlak burcu kadını genel olarak Satürn’ün etkisinde olup, toprak gurubu bir kadındır. Bu yönden son derece pratik, hedeflerine ideallerine çok bağlı, dikkatli, ne istediğini bilen, kesinlikle hedef odaklıdır oğlak burcu kadını. Oğlak burcu kadını başladığı işi her zaman bitirir. Girişimlerde çok başarılıdır. Özellikle girişimci kadınların çoğunlukla oğlak burcu kadını olduğu görülür. Oğlak burcu kadını dürüsttür ve karşısındaki kişinin de dürüst olmasını ister. Çünkü kafasındaki hedef bellidir, nettir ve karşısındaki erkeğin de net, dürüst ve kararlı bir yapıda olmasına dikkat eder. Oğlak burcu kadını karşısına çıkan engelleri asla unutmaz. Aynı taşa tekrar çarpıp tökezlememek için yaşadıklarını unutmaz. Oğlak burcu kadını hassas olduğu kadar, kinci bir karaktere de sahiptir diyebiliriz.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı Nasıldır?

Oğlak burcu kadını aşkını toplumun gözü önünde yaşamayı pek sevmez. Yaşarsa da onun herkes tarafından ciddi bir ilişki olarak bilinmesini ister. Oğlak burcu kadını için ilişki eninde sonunda evliliğe gidecektir. Çünkü oğlak burcu kadını geçici ilişkilerden çok, geleceği planlayabileceği ilişkileri tercih eder. Gündelik ilişkiler oğlak burcu kadını göre değildir. Oğlak burcu kadını görüntüde çok romantik değildir. Hatta çok soğuk bile görünebilir. Çünkü oğlak burcu kadını güçsüz görünmeyi bir zaafiyet sayar. Oğlak burcu kadını sevdiği ve kendine güvende hissettiği zaman tamamen ilişkisine odaklanır. Oğlak burcu kadını çok yumuşak kalplidir ancak kendini zayıf göstermek istemediğinden bu özelliğinin bilinmesini istemez. Oğlak burcu kadını nın güvenini kazanmak zordur ancak bir kere kazandıktan sonra uzun süre çok iyi bir partner olacaktır.

Oğlak Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?

Oğlak burcu kadını karşıt burcu olan yenge erkekleri ile çok iyi anlaşır. Çünkü oğlak burcu kadını iş odaklı, son derece çalışkan, yaptığı işi önemseyen bir kişi olduğundan, yengeç burcu erkeği de aynı şekilde bu özellikleri tamamlayan bir burçdur. Aynı zamanda oğlak burcu kadını sağlamlık belirten boğa burcu erkeği ile de çok iyi anlaşır. Boğa burcu erkeği ve başak burcu erkeği oğlak burcu kadını için çok iyi partnerlerdir. Aynı şekilde balık burcu erkeği de oğlak burcu kadını ile iyi anlaşır. Balık burcu erkeğini kendi disiplini ile çok iyi toparlayacaktır. Akrep burcu erkeği nin ise hırslı tarafına hitap eder. Yay erkeği ve ikizler erkeği, fazla dağınık olması nedeniyle oğlak burcu kadını nın hedef odaklı yapısına uymaz. Koç erkeği ile hırsları eşit olduğundan sürekli kafa kafaya gelirler. Terazi için oğlak burcu kadını nın hırsları fazla gelebilir. Kısaca oğlak burcu kadını için toprak (boğa, başak, oğlak) ve su (yengeç, akrep, balık) gurubu burçları idealdir.


yemlihatoker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.