Özel Sağlık Sigortası Nedir, Özel Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadar?


En iyi sağlık kurumlarında tanı ve tedavi giderleri dahil olmak üzere ihtiyacınız olan sağlık hizmetini almanızı mümkün kılan özel sağlık sigortası maddi kaygı duymadan modern yöntemlerden yararlanmanıza imkan tanır. Sağlık giderlerinizin hepsi sigorta poliçenizde belirtilen teminatlar dahilinde karşılanır. Yaptıracağınız sigortanın içinde doktor muayenesi ve ilaç giderleri, fizik tedavi, laboratuvar hizmetleri, yatarak tedavi, ileri tanı yöntemleri, ayakta tedavi ve gebelik tanı yöntemleri gibi farklı uygulamalar mevcuttur. Dilerseniz bunları daha da genişletme imkanınız olacaktır. Özel sağlık sigortası nedir diye araştırdığınızda faydalanabileceğiniz teminatları daha detaylı şekilde görebilirsiniz.

demir

Normal koşullarda ödeyeceğiniz tutarların çok daha altında sağlık hizmeti almanızı sağlayan özel sağlık sigortası sağlığınıza maddi ve manevi açıdan katkıda bulunur. Karşılaşacağınız sağlık risklerini mücadele edebileceğiniz hale getiren sigortayı tüm sevdikleriniz için ayrı ayrı yapabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla başlatacağınız sigortanız 1 yıllık süreyi kapsayacak ve bu sürenin sonunda sigortanızı tekrar yeniletmeniz gerekecektir. Dilerseniz tüm işlemlerinizi online olarak başlatabilme imkanınız da olacaktır.

Kimler Özel Sağlık Sigortası Yaptırabilir?

18 ile 60 yaş aralığında olan herkes özel sağlık sigortası yaptırabilir. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası ile yapılan işlemler için ön başvurular internet üzerinden gerçekleşebilir. Sigorta yaptırıldıktan sonra anlaşmalı olan özel hastanelerde tedavi ve muayene olabilir, ameliyat ve tetkik yaptırabilir, ücret ödemeden fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir şekilde sigortanızı kullanabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası nedir sorusuna cevap aradığınızda seçeceğiniz sağlık sigortası poliçesine göre hizmet teminatları olduğunu göreceksiniz. Kullanıcıların beyanına göre hazırlanan poliçelere ek teminat koyma hakkınız vardır. Temelde sigortanız yatarak ve ayakta tedavi olarak iki kısma ayrılır, teminatlarla genişletme olanağınız mevcuttur. Yurt dışı tedavi teminatı, rehabilitasyon, yoğun bakım giderleri, hamilelik ve doğum teminatı, ambulans hizmetleri, evde bakım tedavisi ve daha birçok hizmetten sigortanız kapsamında faydalanabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası Ne Kadar?

Özel sağlık sigortası fiyatları ne kadar diye araştırdığınızda fiyatlar güncel fiyat politikasına ve sigortayı yaptıracak olan kişinin özelliklerine göre değişir. İkamet edilen il ve ilçe, cinsiyet, sağlık durumu, yaş, ek teminatların varlığı gibi durumlar fiyatları doğrudan etkiler. Fiyatları öğrenmek ve sigortayı yaptırmak için hemen Demir Sağlık web sitesini ziyaret edebilir, teklif al bölümündeki formu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi eksik bırakmadan girdiğinizde Demir Sağlık temsilcileri size hızlı bir şekilde geri dönüş yapacak ve en uygun koşullarda size özel sağlık sigortası yaptırmanıza aracılık edecektir.


yemlihatoker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.