Özgür Bilgi Kanalı

Oyun segmentindeki yeni kulaklıklarla Plantronics oyun sektöründe de iddialı

Stereo, kurumsal veya tüketiciye yönelik farklı segmentlerdeki kulaklıklar üreten Plantronics, oyun sektöründe de iddiasını koruyor. Oyunlarda odaklanmaya yönelik tasarlanan RIG serisinin yeni üyeleri RIG 400HS, RIG 400HX ve RIG 400PC, hem konsol hem de bilgisayar oyunlarında kaliteli ses deneyimi sunuyor.

Plantronics, ergonomik tasarımı ve hafifliği ile uzun süreli kullanımlarda dahi konforu ön planda tutan RIG serisinin yeni modellerini oyun severlerin beğenisine sunuyor. Ses kalitesiyle rakiplerinden sıyrılan RIG 400HS, RIG 400HX ve RIG 400PC, hem bilgisayar hem de son dönemde kendi kitlesini yaratan XBOX ve Playstation 4 gibi konsol oyunlarında rahatlıkla kullanılabiliyor.

Plantronics’in sadece kulaklık teknolojisi değil, kulaklığın diğer aksamı olan taç kısmı da darbelere karşı kırılmayan malzemeden üretildi. RIG 400HS, RIG 400HX ve RIG 400PC’nin kulağın nefes almasını sağlayan kumaş yastıkları uzun süreli kullanımlara uygun olarak tasarlandı.

Resmi lisansa sahip tek kulaklık markası Plantronics


Plantronics RIG 400HS ve RIG 400HX, konsol oyunlarında kendi kitlesini yaratmış Playstation 4 ve XBOX tarafından resmi lisansa sahip tek kulaklık markası olma özelliğini taşıyor. Kulaklıklarda görebileceğiniz Playstation4 ve XBOX logoları bu modelleri konsol oyunlarında özel kılıyor.

Modüler bir yapıya sahip Plantronics’in oyun kulaklıkları, ayarlanabilir ve ergonomik kafa bandı, çıkarılabilir kulaklık yastıkları ve isteğe göre çıkarılabilir boom mikrofonu ile işlevselliğini gözler önüne seriyor. Takım arkadaşlarınızla iletişim sağlayacağınız sökülebilir mikrofon detayı karşı tarafa net bir ses akışı sağlıyor. Takım halinde oynanan oyunlar için dış sesleri izole eden mikrofon teknolojisi ile iletişimi üst seviyede tutan Plantronics, benzersiz ses deneyimi sunuyor.

RIG 400HS Side

Kablo uzunluğu ile hareket özgürlüğünüzü artıran kulaklıkların yaklaşık 1,5 metre kablo boyu bulunuyor. 3,5 mm’lik jak ile rahatlıkla bağlanabilen RIG 400PC ve RIG 400HX diğer telefon tablet gibi 3,5 mm’lik jak girişi bulunan cihazlarla da kullanılabiliyor.

RIG 400PC satış fiyatı KDV dahil; 269 TL
RIG 400HS satış fiyatı KDV dahil; 269 TL
RIG 400HX satış fiyatı KDV dahil; 269 TL

Plantronics Hakkında: Amerikalı kulaklık markası Plantronics, iletişim sektöründe ses teknolojileri çözümlerinin öncüsü olarak sektöründe global bir liderdir. Müşterilerinin en önemli gereksinimlerini destekleyen akıllı ve uyarlanabilir çözümler üretir. Dağınıklıktan uzak ortamlardan keyif alırken basit ve açık iletişim deneyimlemek ve kolaylaştırmak için ürün tasarlar. Çözümleri dünya çapında tüketiciler ve işletmeler tarafından kullanılır. Plantronics kulaklıklar, aktif gürültü engelleme özelliğiyle açık ofis ortamları için en uygun seçenektir. Fonksiyonel, ergonomik ve kaliteli kulaklıklar üreten Plantronics, stereo segmentinde kullanıcılarına birden fazla özellik sunuyor. Bağlantılı ve birleşik iletişim için tasarlanmış mükemmel taşınabilir kulaklıklar üreten Plantronics, müşteri hizmetleri ekosistemleri veri analitiği ve Bluetooth kulaklıklarına kadar ürünlerinin kullanıldığı her alanda, müşterilerine saygılı, geleceği için sürekli yenilikçi, yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için plantronics.com adresini ziyaret edin.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.