Özgür Bilgi Kanalı

Rüyada cami görmek : Rüyada kişi kendini camiye girerken görüyorsa dini vazifelerini eksiksiz yerine getirdiğine ve helal rızka delalet eder.
Rüyada Cebrail (a.s) görmek : Rüyada kişi Cebrail(a.s) gördüyse kuderete ve şerefe işarettir. Vahiy meleği olmasından dolayı hayırlı habere ve hastalıklarına şifa bulacağına şeklinde tabir edilir.
Rüyada cemaat görmek : Rüyada toplu halde insan görmek hayra , ölünün ardından toplanan cemaat görmek o kişinin şefaate nail olduğuna işarettir. Ancak bazı tabircilere görede cemaat görmek ödenmesi gereken borçların varlığına şeklinde tabir edilir.
Rüyada cenabetli olmak : Kişinin cenabetli dolaştığını görmek haram ve hayırsız işlere bulacağına , çıplak ve cenabetli olduğunu görmek dünya işlerinde çıkmaza girileceğine delalet eder.
Rüyada cenneti görmek : Rüyada cenneti görmek müjdeli habere , kişinin kendini cennetin içinde görmesi hem dünya hemde ahiret hayatında magfirete , cennet hazinesi görmek sevince, cennet nimetlerinden yiyip içtiğini görmek ilme ve hikmete delalet eder.
Rüyada cephane görmek : Cephane görmek rüyayı gören kişinin tehlikeye gireceğine , geçimsizliğe , kişinin etraftaki insanlar tarafından sevilmediğine ve savurganlığa işaret eder.
Rüyada ceset görmek : Rüyada ceset görmek keder, üzüntü , ihanet , korku şeklinde tabir olunur. Kişi kendi yakınlarından birinin cesedini gördüyse ölüme , tabut içinde ceset görmek yakınlarda yaşanacak olan olumsuzluklara , pis kokan ceset görmek kötüye şeklinde tabir edilir.
Rüyada cevşen görmek : Rüyada çevşen görmek hastalıklara şifa bulunacağına , bol ve helal kazanca, hayırlı işlere , sıkıntıların çözüme kavuşacağına işaret eder.
Rüyada cezaevi görmek : Rüyada kişinin kendini cezaevinde görmesi iş hayatında yaşanacak bir çok olumsuzluğa , sıkıntıya düşüleceğine , kişi suçsuz cezaevine girdiyse bol kazanca ve hayra yorumlanır.
Rüyada cinsel organ görmek : Kişi kendi cinsel organını açıkta görüyorsa bir sırrının ortaya çıkmasına , cinsel organın açıkta olması ancak kimsenin görmemesi borçların kapanacağına sırların örtülü kalacağına ve büyük miktarlarda para kazanılacağına işarettir.
Rüyada cuma namazı kılınması : Rüyada kişinin cuma namazı kılması bugüne dek yaptığı ibadetlerin kabul gördüğüne, cuma namazı olmaması gereken bir yerde kılınıyorsa dini gerekliliklerden eksiklerin söz konusu olduğuna delalet eder.

Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.