Özgür Bilgi Kanalı

Stablex

Stablex, 2021 yılında kurulan ve geçmişten gelen güçlü finans tecrübesini kripto para dünyasıyla buluşturan bir Türk şirketidir. Ak Yatırım’ın da desteğini alan Stablex, kullanıcı dostu platformu ve güvenilir altyapısıyla kripto para yatırımcılarına profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Stablex ile Kolay Giriş

Stablex mobil uygulamasını App Store veya Google Play’den indirerek kolayca kayıt olabilirsiniz. Hatta Türkiye’de ilk kez Stablex’te sunulan Demo Hesap ile gerçek piyasa verileriyle sanal alım satım yapabilir, kripto para dünyasını riski olmadan deneyimleyebilirsiniz.

Stablex

Kolay ve Gelişmiş Al/Sat İşlemleri

Stablex mobil uygulamasında Türk Lirası ile kolayca kripto para alıp satabilirsiniz. Almak veya satmak istediğiniz miktarı girerek tek tıkla işleminizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz piyasa emri ile hızlı alım satım yapabilir veya limit emri ile istediğiniz fiyat üzerinden alım satım gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Para Yatırma/Çekme

Stablex’te para yatırma ve çekme işlemleri de oldukça kolaydır. Akbank hesaplarından 7/24, diğer tüm bankalardan ise resmi tatiller haricinde 09.00 – 16.45 saatleri arasında Türk Lirası yatırıp çekebilirsiniz. Türkiye’deki tüm bankalardan FAST limitleri dahilinde TL yatırma işlemleri 7/24 gerçekleşmektedir.

Stablex’in Sunduğu Avantajlar:

  • Kolay kayıt ve demo hesap
  • Türk Lirası ile kolay al/sat işlemleri
  • Gelişmiş al/sat emirleri
  • Kolay para yatırma/çekme
  • Güçlü finansman altyapısı ve deneyimli kadro
  • Ak Yatırım güvencesi

Stablex

Stablex ile kripto para dünyasına adım atmak ve güvenilir bir platformda yatırım yapmak için hemen Stablex mobil uygulamasını indirin!

https://stablex.com/


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.