Özgür Bilgi Kanalı

Sungurlar Dizisi Final Yapacak mı – bitecek mi?

Samanyolu TV’de yayınlanan sungurlar dizisi final yapacak mı en çok merak edilen konuların başında geliyor. Dizinin yeni bölümleri çekilmeye devam ederken . Paralel yapı adı altında yürütülen operasyon ve soruşturmada sıkça adı geçen dizinin final yapıp yapmayacağı sorusu akıllara geliyor. Reytinglerde oldukça başarılı olan dizinin takipçileri dizinin kesinlikle yayından kaldırılmamasını istiyor. Peki Sungurlar dizisi yeni bölümleri yayınlanacak mı.
Sungurlar 14 Aralık yayından kaldırılacak, Sungurlar Bitiyor mu, Sungurlar dizi yayından kaldırılacak mı, Sungurlar Dizisi 14 Aralık operasyonu, Sungurlar Dizisi Bitecek mi?, Sungurlar ekibi gözaltında

Sungurlar Dizisi yayından kaldırılacak mı Bitecek mi?

Sungurlar Dizisi 14 Aralık operasyonu ardından yayından kaldırılacak mı Bitecek mi? sorusuyla yüzyüze kaldı. Samanyolu TV’de yayınlanan ‘Şefkat Tepe’ dizisinde Hz. Muhammed’i bir ışık halesi halinde gösterilmesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük tepkisini çekmişti. Erdoğan, geçtiğimiz yıl Şişhane-Haliç Metro Geçiş Köprüsü açılışında yaptığı konuşmada o sahneye tepki göstererek: Bunlar peygamberimizi miraçtan indirip kamyona koyacak kadar ahlaksız bunlar. Bu millet bunlara asla geçit vermeyecek, fırsat sunmayacak” demişti.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.