Özgür Bilgi Kanalı

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım filmi, günümüzde firmaların sıklıkla tercih ettiği, kurumsal kimliklerini ve hizmetlerini hedef kitleye yaymak için kullandıkları görsel bir araçtır. Firmanın faaliyet konusu ne olursa olsun; fabrika, otel, hastane, cafe, restoran, hediyelik eşya dükkânı, önemli olan doğru bir strateji ile doğru kanallardan hedef kitleye ulaşmaktır. Bu tanıtımlar bir ürüne yönelik olabileceği gibi hizmete yönelik, markaya yönelik de olabilmektedir. Tanıtım filmleri özellikle sosyal medyanın da yaygınlaşması ile adeta müşteri ile birebir interaktif bir şekilde yakınlaştığı, hizmetlerini açık ve anlaşılabilir bir şekilde sunup geri bildirimlerini en hızlı aldığı araç haline gelmiştir.

Tanıtım Filmi Çekim

Ürün veya hizmet tanıtım videoları ile internet ve sosyal medya platformlarında müşteri ilgisini en verimli şekilde çekebilirsiniz. Burada önemli olan tanıtım filmlerinin karşı tarafı şaşırtması bu bağlamda ürün veya hizmete yönelmesini sağlayacak nitelikte olmasıdır. Tanıtım filmlerini oluşturmak için öncelikle iyi bir senaryo oluşturmak gereklidir. Bu senaryoyu alanında uzman metin yazarları oluşturmaktadırlar. Şayet sizlerin fikirleri varsa metin yazarlarımız bu fikirleri de değerlendirmekte ve ona göre bir konsept oluşturmaktadırlar. Senaryoya uygun set, iç veya dış mekan hazırlığı yapılmakta, teknik ekipman ve uzman ekip ile çekimler gerçekleştirilmektedir. Son teknoloji ile çekilecek tanıtım filmleriniz yüksek görüntü kalitesine sahip olacaktır. Ayrıca tanıtım filmlerinizde animasyon ya da özel efekt istediğiniz takdirde sanat yönetmenleri bunun için itinalı bir çalışma yürüteceklerdir. Animasyon tabanlı tanıtım filmlerinde profesyonel ses sanatçıları ile seslendirmeler gerçekleştirilmelidir.

Vh Medya Tanıtım Filmi

Firmanızın verdiği hizmetler, kurumsal yüzü ne denli etkili yansıtılırsa o denli geri dönüş almanız mümkündür. Bunun için profesyonel bir ekiple yola çıkmanız en doğrusu olacaktır. Vh Medya olarak biz, son teknolojinin avantajlarından da yararlanarak uzman ekibimizle size en çok fayda sağlayacak projelere imza atmaktayız. Ekibimiz projenin sonunda kurguyu tamamlayarak size sunum yapacak, revizyonları gerçekleştirip arzu ettiğiniz şekilde teslimini yapacaklardır. Televizyon, internet siteleri, sosyal medya, web siteniz kısaca arzu ettiğiniz her türlü dijital platforma uygun olarak en vizyoner ve kreatif tanıtım filmlerini sizin için çekiyoruz. Kısaca bir tanıtım filminden beklediğiniz ne varsa, A’dan Z’ye özverili bir çalışma ile sizin için gerçekleştiriyoruz. Siz de firmanızın bir adım öne çıkmasını, daha bilinir hale gelerek fark yaratmasını istiyorsanız Vh Medya ekibi olarak sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermek için bekliyoruz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.