Özgür Bilgi Kanalı

Titan Souls Çıkış Tarihi Açıklandı
Titan-Souls-Çıkış-Tarihi
Titan Souls oyununda titanları avlıyoruz. Oyun bağımsız bir yapımdır. PC, PlayStation 4 vePlayStation Vita için geliştirilen yapımın Avrupa çıkış tarihi 15 Nisan olarak duyuruldu.
Tek Vuruş, Tek Can
Bağımsız oyunların sektörün ayrılmaz bir parçası olduğu günümüzde kaliteli yapımlar bizleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Bu yapımlardan biri de kuşkusuzTitan Souls. Bağımsız oyunların çoğunda yer alan zorluk etkenini bir adım üst seviyeye taşıyan Titan Souls’ta tek bir okumuz ve canımız ile koca koca titanları avlamaya çalışıyoruz.
Erken erişim ile deneyenlerin olumlu yorumlarda bulunduğuTitan Souls‘un konsol cephesinde sadece PlayStation markasına çıkıyor olması PlayStation‘ın ısrarla sürdürdüğü bağımsız desteğinin eksilmeyeceğinin bir kanıtı niteliğinde. Zaten Sony de bağımsız oyunlardan elde ettiği kâr ile ne kadar doğru bir hamle yaptığını bizlere göstermişti.
Gerçekten güzel bir oyuna benziyor. Bakalım bizi neler bekliyor oyunda.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.