truthsocial

Truth Social, etkileyici pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir sosyal medya pazarlama şirketidir. Truth Social, 10 yılı aşkın süredir dijital pazarlama sektöründe çalışan Chris ve David adlı iki kardeş tarafından kuruldu.

Şirket, kurulduğu 2013 yılından bu yana katlanarak büyümüştür ve şu anda New York, Los Angeles, Chicago ve Toronto’da ofisleri bulunmaktadır.

Truth Social, sosyal medya hesaplarınızı tek bir yerden yönetmenizi sağlayan bir sosyal medya yönetim platformudur.

Gönderileri planlama, katılım ve dönüşümleri takip etme ve rakipleri izleme yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli özellikler sunar.

Şirket, insanların sosyal medya hesaplarını yönetmesini kolaylaştırmak isteyen iki girişimci tarafından 2013 yılında kuruldu.

Truth Social, etkileyici pazarlama çözümleri sunan bir sosyal medya pazarlama şirketidir.

Kullanıcı, kimliğinizi kontrol etmekten fiziksel adresinizi doğrulamaya kadar temel bilgileri geçebilir ve tüm seçeneklerini keşfedebilir.

Sosyal medya platformları yıllardır var ve gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Ancak, bu platformların içinde, kullanıcıların yanlış bilgilerden veya siber zorbalıktan korunmadığı karanlık bir taraf vardır. Truth Social, kullanıcı verilerinin korunmasının yanı sıra doğrulama hizmetleri kiralamaya ve sosyal medyadaki sahte profillerin miktarını azaltmaya izin veren blok zinciri tabanlı bir çapraz platformdur.

Giriş İçin Tıklayınız: https://truthsocial.com/

https://help.truthsocial.com/

Truthsocial Download: https://apps.apple.com/us/app/truth-social/id1586018825

Önceki İçerikİnternette Kolay CV Hazırlama Programı Var Mı?
Sonraki İçerikDiş Hekimlerinin En Çok Ziyaret Ettiği Adres: MerkezDiş!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz