Özgür Bilgi Kanalı

Turabi Çamkıran, Survivor’ın gelmiş geçmiş en güçlü ve renkli yarışmacılarından birisi. Hem yarışmalarda ki performansı ile hemde yarışma dışında yaptığı hareketlerle sürekli gündemde. 28 mart Survivor fragmanında ki bir sahnede Doğukan Manço’ya toprak fırlatan Turabi bu hareketi ekranlara yansıdığı andan itibaren elenecek diskalifiye olacak. Yarışmadan çıkarılacak gibi bir çok iddaa ortaya atıldı. Peki Turabi bu görüntülerin devamında neler yapıyor.

Turabi ve Doğukan Manço Dövüşecekler Mi – Kavga Çıkacak Mı

28 Mart Survivor yeni bölüm fragmanında ekrana gelen Turabi’nin hareketinin ardından Survivor adasında kavga dövüş çıktı mı oldukça merakla bekleniyor. Yarışma izleyicileri cumartesi akşamını iple çekiyor. Ekran başındakileri oldukça heyecanlandıran fragmanın nasıl bir bölüm izleyeceğimizin habercisi olduğu malumunuz. Bakalım 28 Martta neler olacak.

Survivor’da Turabi Diskalifiye Haberleri

Bir çok haber sitesinde Turabi bu hareketin devamında Doğukan’a saldırıyor ve diskalifiye oluyor iddaalarında bulunsa da gerçek 28 Mart’ta ortaya çıkacak. Bakalım olayın gerçek yüzünde neler yaşanmış.

Survivor / Turabi – Doğukan Manço Kavgası Kamera Arkası İzle

Survivor Turabi – Doğukan kavgası dövüşü oldu mu. Survivor kamera arkası görüntüleri izlemek için sitemizi takip etmeye devam edin.

Survivor 20. Bölüm Fragmanı

Survivor All Star’da ünlüler ve gönüllüler her gün daha da zorlaşan ada şartlarında hayatta kalmak için mücadele ediyor. Geçtiğimiz hafta gönüllülerin kazandığı ödül oyununun sonunda yarışmacılar omlet yediler ve yatakta yatmaya hak kazandılar.
Bu hafta ise en güzel yiyecek ödüllerinden biri karşılarına çıkacak! Ödül oyunları sayesinde karınları doyan ve moral depolayan yarışmacılar bu hafta nasıl bir oyun oynayacak? Yarışmacıları ödül oyunu sonunda nasıl bir ödül bekleyecek?
Survivor All Star Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı TV8’de.

Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.