Özgür Bilgi Kanalı

My Volkswagen Connect

27 Ekim 2020 tarihinde Yeni Delhi: Volkswagen Hindistan , araç verilerini kaydeden, koruyan ve analiz eden etkileşimli sim tabanlı bağlantılı araç asistanıMy Volkswagen Connect’itanıttı .

Şirket sürümüne göre, etkileşimli sim tabanlı uygulama, yakın zamanda tanıtılan Polo GT TSIve Vento Highline Plus’ta standart bir donanım olacaktır.

Uygulamanın kullanıcı arayüzüne, dongle’ı arabanın yerleşik tanılama (OBD) bağlantı noktasına takarak erişilebiliyor. Akıllı telefona indirilebiliyor ve kayıtlı cep telefonu numarasında güvenli bir OTP alışverişi gönderen herhangi bir android / iOS cihazla eşleştirilebiliyor.

My Volkswagen Connect, hız, frenleme davranışı, soğutma suyu sıcaklığı, hızlanma ve RPM’yi içeren bir kişinin sürüş tarzını analiz ediyor. Ayrıca müşterilerin önemli noktaları bulmalarına ve acil durumlarda müşteri hizmetlerine veya Yol Tarafı Yardımına ulaşmalarına olanak tanıyor.

Ek olarak, sürücüler araç belgelerini veya ilgili resmi belgeleri taramak, yüklemek ve saklamak için uygulamayı kullanılabilmektedir. Müşteriler ayrıca, araç sigortası için yenileme hatırlatıcıları ayarlamak ve ‘kablosuz’ (OTA) yazılım güncellemesini almak için uygulamayı kullanabilir.

Volkswagen Passenger Cars Hindistan Direktörü Steffen Knapp lansmanla ilgili olarak şunları söyledi: “Bugün, müşterilerin rahatlığını ve güvenliğini parmaklarının ucuna getiren yükseltilmiş ‘My Volkswagen Connect‘ uygulamasını tanıttık. Müşteriler, araç durumlarından, sürüş düzenlerinden haberdar olmalarını sağlayacak ve Volkswagen’in temsil ettiği genel sürüş keyfi deneyimini geliştirecek gerçek zamanlı araç analizine ve yardımına erişebilecekler. “

Gelişmiş My Volkswagen Connect uygulaması 3 yıllık ücretsiz abonelik ve 3 yıllık garantiyle sunulmaktadır.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.