WacKO Game


ACME tarafından geliştirilen serverlardan biri olan WacKO Game, yerinde saymayıp yeniliklere ve gelişmelere açık olmasıyla tutulan bir oyun oluyor. 12 kişilik uzman yönetim kadrosu sayesinde hilesiz, bugsuz ve eşi benzeri bulunmayan bir oyun deneyimi sunuyor. Castle Siege War (CSW) savaşları, oto madencilik ve balıkçılık, toplu gem kırma gibi özellikler sunan WacKO Game ‘’ Yayıncı ol, para kazan’’ mottosuyla sizleri teşvik ediyor. Tabii ki satın aldığınız Cpointleri yeni serverlarda kullanma ayrıcalığını da gösteriyor.

Bitmek Bilmeyen Eğlencenin Tek Adresi WacKO Game

Draki Tower, Lunar War, Kütük Savaşı ve Gemi Savaşı gibi birçok etkinlikte bulunma fırsatı sunan WacKO Game, oyun içerisi rank sıralamasında bonuslar gibi ufak ödüllerle oyuna zevk katıyor. Ayrıca WacKO GB değerini kaybetmek yerine arttıracağı bir sistemle karşınıza çıkıyor.

 

WacKO Game Gold Bar: Kolay Ödeme, Avantajlı Fiyatlar

 

BursaGb çoğu oyunda olduğu gibi WacKO Game’in de resmi Cpoint satıcısı konumunda bulunuyor. BursaGb 12 yıldır bu işin içinde olmaları ve işlerini layıkıyla yapmaları sayesinde oyuncuların güvenini kazanıyor. Satın aldığınız her Cpointte site içerisinde harcanabilen BursaGb puan hediyesi kazanırsınız ve bu hediye puanları site içerisindeki çekilişlerde kullanarak birçok oyunun e-pin ve cd key’ine sahip olabilirsiniz.

 

WacKO Game GB ve Cpoint’in Adresi BursaGb!

 

Kolay ve güvenilir ödemenin tek adresi olan BursaGb uygun fiyatları ve hızlı teslimat garantisi sunuyor. Herhangi bir problemde canlı destek hattına da başvurma fırsatı sunuyor. Siz de Cpoint ve Gb’nizi BursaGb’den alın ürününüzü hemen size iletelim. Ödeme yöntemlerinde hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ederek kredi kartına taksit gibi seçeneklerinde bulunduğunu söylemek istiyoruz.


yemlihatoker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.