Özgür Bilgi Kanalı

bulmaca

Words of wonders bulmaca android ve IOS uygulamaları tarafından desteklenen bir bulmaca oyunudur. Kelimeleri bulmaya yardımcı olarak ek kelimeler ile oynanan bu oyun oldukça merak uyandırıcı ve etkileyici özelliklere sahiptir. Şehir temalarının arka plan olarak kullanıldığı ve kelime bulmaya yardımcı olacak şekilde ek kelimeler ile oynanan bir oyundur. Wow Cevapları kelimeleri seven herkesin oynaması gereken türden bir oyundur. Günlük olarak yayınlanan bulmacalar sayesinde hem kelime dağarcığınızı zenginleştirip hem de eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kare bulmacanın zevkli hali olarak programlanan bu oyunda amaç kısa sürede bulmacaları hatasız olarak tamamlamak ve bir sonraki adıma geçmektir. Her bulmaca kelime haznesi yönünden oldukça yeni ve modern bilgilere sahiptir. Bölümlerin her biri kendi içerisinde mücadele ruhunu yansıtır.

Kelime havuzundaki sözcüklerin zenginliği sayesinde birçok kelime ile karşılaşabilecek ve bunları kendi dağarcığınıza ekleme şansı bulacaksınız. Bu bulmaca kişinin günlük konuşmasında kullandığı kelimelere de katkı sağlamaktadır. Çünkü öğrenilen her yeni kelime insanların beyin literatürlerini tazeler. Gizlenmiş sözcükleri bulabildiğiniz gibi, kendinizi geliştirerek bir sonraki etaplarda da hız kazanabilme durumunuz artar. Bu da kişilerin beyin hızlarını artırır. Düşünme yetisini kuvvetlendirir. Words of wonders bulmaca yani kısa adı ile WOW bulmaca, bir nevi beyin jimnastiği oyunudur. Kişilerin beyin egzersizi yaparak, düşünme gücünü geliştirmesini, hızlı düşünebilmesini ve hızlı konuşabilmesini sağlar. Bunları yaparken de aynı zamanda eğlendirmeyi ve etkili şekilde zaman geçirmeyi hedeflemiştir.

Words of wonders bulmaca ile seviyelerin zorluğunu adım adım yaşayabilirsiniz. Kelime bilginizin test edilmesini sağlamak amacıyla basitten karmaşığa doğru bir yol izlenerek tasarlanmış bulmaca sayesinde eğlence dolu dakikalar geçirilmektedir. Seviyenin giderek zorlaşması, oyun severlerde heyecan ve merak duygusunu tetiklemek amaçlı yapılmıştır. Oyunun bütün bölümlerinin cevapları için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Oyun Cevapları


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.