Yay Burcu Erkeği
Yargıçlar, hakimler, savcılar genelde yay burcu erkeği dir. Derin düşünürler, toplum onlar için önemlidir. Felsefi düşünür ve hareket ederler. Olayları en ince ayrıntılarına kadar inceleyebilirler. Yay burcu erkeği son derece keyifli ve neşelidir. Şanslıdırlar. Onların o güvenliği ve rahatlığı karşısındakine bir sıcaklık, bir samimiyet ve güven duygusu verir. Yay burcu erkeği nin kolay kolay kötü yönünü bulamazsınız. Belki karar değiştirme ve çift fikirli olma onlar için bir eksik sayılabilir. Yay burcu erkeği oldukça özgürlükçüdür. Özgürlüğüne çok önem verir. İlişki kötü gidiyorsa yay burcu erkeği hemen özgürlük bayrağını açar ve bitirir. Çünkü özgürdür ve uzatmak istemez.
 
Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı
Yay burcu erkeği aşk hayatında sahiplenilmekten hoşlanmaz. Fazla sahiplenici ve özgürlüğünü kısıtlayan bir kadın Yay burcu erkeği aşk hayatı için uygun olmayacaktır. Yay burcu erkeği aşk hayatında kıskanılmaktan hoşlanmaz ve kendisi de aynı şekilde partnerini özgür bırakmaya yönelik bir kişiliktir. Yay burcu erkeği aşk hayatını evlilikle noktalandırmayı istemeyebilir. Fakat kendi düşünce yapısına uygun bir eş bulursa, bu fırsatı değerlendirmek ister.
 
Yay Burcu Erkeğinin Anlaştığı Burçlar
Yay burcu erkeğinin anlaştığı burçlar kendi gibi yay burcu kadını, koç burcu kadını ve aslan burcu kadını dır. Bu kadınlarla Yay burcu erkeği gayet iyi anlaşır. Bunun dışında Yay burcu erkeğinin anlaştığı diğer burçlar kova burcu kadını, ikizler burcu kadını ve terazi burcu kadınıdır. Bu kadınlarla da gayet iyi anlaştığı söylenebilir. Yay burcu erkeği oğlak burcu kadını, boğa burcu kadını ve başak burcu kadını ile pek anlaşamaz. Bu kadınlarla faklı dünyalardan gelmiş gibi zıttırlar ve birbirlerini anlamakta zorluk çekerler. Yine Yay burcu erkeği yengeç burcu kadını, akrep burcu kadını ve balık burcu kadını ile de zor anlaşacaktır.

Önceki İçerikYengeç Burcu Erkeği
Sonraki İçerikKova Burcu Erkeği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz