Yay Burcu Kadını
Yay burcu kadını ateş elementinden ve değişken niteliktedir. Yay burcu kadını sürekli hareket halinde, kıpır kıpır, aktif ve yerinde duramayan bir yapıdadır. Belli bir noktada sabit kalmasını bekleyemezsiniz yay burcu kadını nın. Aynı zamanda klasik olarak ev işleri yapan, kendisini ailesine, yuvasına adamış bir kadın tipi olarak düşünmemek gerekir yay burcu kadını nı. Yay burcu kadını evde durmaktan pek hoşlanmaz, daha çok aktif bir hayatı tercih eder, dışarıda olmayı sever. Yay burcu kadını iş hayatında da kendini göstermek ister, özgüveni yüksektir, canlı ve enerjik bir tiptir. Yay burcu kadını dışa dönüktür ve insiyatif almaktan hoşlanır. Herhangi bir işe giriştiği zaman yay burcu kadını ona inanır ve bu yüzden de, bu inancı ve güveni diğer insanlara da pozitif olarak yansır. Yay burcu kadını gezmeyi ve yeni kültürler keşfetmeyi çok sever. Aynı zamanda yay burcu kadını spor yapmaktan da çok hoşlanır.
 
Yay Burcu Kadını nı Etkilemek İçin Neler Yapmak Gerekir?
Yay burcu kadını nı etkilemek için bir erkeğin öncelikle monoton olmaması gerekir. Çok renkli bir kişiliğe sahip olan erkek yay burcu kadını nın kesinlikle ilgisini çekecektir. Yay burcu kadını gezmeyi ve seyehati çok sevdiğinden, özellikle seyahat planları yapan bir erkek yay burcu kadını nı etkileyebilir. Aynı şekilde Yay burcu kadını spor yapmaktan hoşlandığı için yine bir spor kulübü hediyeliği veya benzeri bir aktivite üyeliği hediye edilirse bunu kolay kolay geri çevirmeyecektir. Yay burcu kadını nın aynı zamanda ilgilendiği konuyla ilgili kitaplar hediye edilirse, bundan da etkilenecektir. Yay burcu kadını baskıcı bir yapıdan hoşlanmaz özgürlüğüne değer verir o yüzden onu etkilemek için daha özgür bir yapıda olduğunuzu ona hissettirmeniz gerekir. Yay burcu kadını çok fazla maddiyata değer vermez, bu yüzden karşısındaki erkeğinde cömert bir yapıda olması onu etkileyecektir.
 
Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı Nasıldır?
Yay burcu kadını aşk hayatında çok fazla romantik değildir. Yay burcu kadını aşk hayatında özellikle ona değişik deneyimler, ve yenilik sunabilecek erkeklere daha fazla yönelecektir. Yay burcu kadını aşk hayatında oldukça dürüst ve net bir kişilik sergiler, bu yüzden karşısındaki erkekten de bu şekilde olmasını ister. Yay burcu kadını aşk hayatında özgür olmak ister. Hareket alanının sınırlanmasından hoşlanmaz. Karşındaki erkek yay burcu kadını nın güvenini sarsmamalıdır. Zira yay burcu kadını aşk hayatında güvene dayalı br ilişki kurmak ister. Yay burcu kadını aşk hayatında kontrolcülük ve kıskançlıktan hoşlanmaz, bu kavramlar ona göre değildir. Yay burcu kadını aşk hayatında sonuç odaklı olmaktan şekinir ve evliliğe pek sıcak bakmayabilir. Ancak yine de hayatı deneyimlemek ve evliliği yaşamış olmayı da ister. Bu nedenle evlilik yay burcu kadını için bir tecrube alanı olabilir. Ancak evlilikte yay burcu kadını kendini baskı altında hissederse, sıkıntı başlayabilir.
Yay Burcu Kadını Hangi Burçlarla Anlaşabilir?
Yay Burcu Kadını kendisi gibi ateş elementinin erkekleri ile iyi anlaşır. Yay erkeği, Koç erkeği ve aslan erkeği yay burcu kadını ile iyi anlaşabilir. Aynı zamanda hava elementi yay burcu kadını na çok iyi gelir. Zihinsel olarak çok fazla paylaşımlarda bulunabilir bu burçlarla. İkizler erkeği, kova erkeği ve terazi erkeği de yay burcu kadını ile iyi anlaşabilir. Bunlar yay burcu kadını nın vizyonunu genişletmesine çok yardımcı olur. Çünkü hava elementinden olan burçlar ona yeni fikirler aşılar ve özgüvenini daha çok yükseltmesine yardımcı olur. Yay burcu kadını nın anlaşamadığı burçlar oğlak erkeği, başak erkeği ve boğa erkeği fazla gerçekçi, sağlamcı ve materyalist gelebilir yay burcu kadını na. Çünkü yay burcu kadını fazla maddiyata değer vermez. Su elementi erkekleri ise yay burcu kadını için fazla hassas gelebilir. Balık erkeği, yengeç erkeği ve akrep erkeği tarafından yay burcu kadını düşüncesiz ve empati yoksunu olarak görülebilir.

Önceki İçerikBaşak Burcu Kadını Özellikleri
Sonraki İçerikBoğa Burcu Kadını Özellikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz