Özgür Bilgi Kanalı

Yengeç Burcu Erkeği çok sevilir, çok sevgi doludur. Çok iyi bir eş olabilir. Çok iyi bir baba olabilir. Çok iyi bir arkadaşta olabilir. Ancak yengeç burcu erkeği ikili ilişkilerde çok zorluk çıkarabilir. Yengeç burcu erkeği kendi hayal aleminde yaşamayı sever. Kendi iç aleminde yaşar ama insanlar biliyoruz ki, konuşarak anlaşırlar. Bir erkeğin ise daha fazla bunu yapabilmesi, yani daha dışa dönük olması, daha cesur ve girişken olması beklenir. Yalnız yengeç burcu erkeğindeki küsme ve alınma ve çabuk kırılma huyu ilişkileri zorlar.

Yengeç burcu erkeği kolay unutmaz, yaşananları sürekli hafızasında canlı tutar. Kıskançlıkları vardır. Mesela salya sümük bir ağlama hali olabillir. Bunun nedeni de yengeç burcu erkeği nin özgüven eksikliğidir. Kendine güveni olmadığı için, hep hataları başkalarında arar. Kendini değiştirmek, yenilemek gibi bir cesareti olmayabilir. Onun için yengeç burcu erkeği küser, ağlar, bir kenara çekilir. Tıpkı bir yengeç, dışarıdan ufacık bir tepki aldığında nasıl kendi sert kabuğuna çekiliyorsa, yengeç burcu erkeği de bu şekilde bir davranış gösterir. Ancak çok güven duyduğu anda içi rahat eder. Bütün bunlara rağmen yengeç burcu erkeği çok iyi bir eş ve çok iyi bir baba olabilir, çok merhametli ve iyi niyetlidir ancak dediğim gibi ikili ilişkilerde çok zorluk çekebilirsiniz.

Yengeç Burcu Erkeği Anlaştığı Burçlar

Su elementi olan yengeç burcu erkeği aynı elementten olan balık burcu kadını ve akrep burcu kadını ile çok iyi anlaşır. Çünkü bütün bu burçlar duygusal bağ odaklıdır. Bunun yanında yengeç burcu erkeği boğa burcu kadını, başak burcu kadını ve zaman zaman oğlak burcu kadını ile de iyi anlaşır. Oğlak burcu kadını yengeç burcu erkeği ile karşıt burçta olduğundan zaman zaman anlaşabilirler. Yengeç burcu erkeği ikizler burcu kadını, terazi burcu kadını, kova burcu kadını ile anlaşamaz. Bunun nedeni bu burçların duygusal bağ kurma konusunda zayıf kalmalarıdır. Aynı zamanda koç burcu kadını, aslan burcu kadını ve yay burcu kadını ile anlaşamaz. Bunun nedeni de bu burçların dışa dönük ve enerjik yapıya sahip olmalarıdır.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.