Yengeç Burcu Kadını
Yengeç burcu kadını içine dönük, sakin uyumlu ve özverili bir yapıdadır. Yengeç burcu kadını nın kendi duygularıyla bağ kurma potansiyeli çok yüksektir ve aynı zamanda yansıtıcı bir özelliği vardır. Yengeç burcu kadını karşısındaki insanın kendisine olan duygularını yansıtır. Son derece uyumlu yapıda olan yengeç burcu kadını, yeterli duygusal bağı kuramadığı taktirde, küsebilir alıngan bir tavır sergileyebilir. Yengeç burcu kadını anılarına ve geçmişine çok bağlıdır. Alışkanlıklarına da çok düşkündür. Aynı zamanda Yengeç burcu kadını nın ruh hali ani dalgalanmalara da açık bir yapıdadır.
 
Yengeç Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?
Yengeç burcu kadını için koşulsuz sevgi çok önemlidir. Bu yüzden karşsındaki erkeğin yengeç burcu kadını na koşulsuz sevgi sunması, uyumlu ve güvenilebilir bir figür olması gerekir. Yengeç burcu kadını erkeğine güvenemediği taktirde, ilişkinin içinde uzun süre dayanamaz. Yengeç burcu kadını erkeğinin sadık olmasını ister ve aynı zamanda havai olmasından hoşlanmaz. Çok gösterişli erkekler yengeç burcu kadını nın ilgisini çekmez. Çünkü yengeç burcu kadını çok kıskançtır ve gösterişli bir erkek onun kıskançlığını daha fazla tetikleyecektir. Yengeç burcu kadını nın erkeği daha sade, uyumlu ve güvenilir olması tercihidir. Nostalik bir yapıda olan Yengeç burcu kadını eski aşklarını unutmakta zorluk çekebilir ve zaman zaman duygusal geri dönüşler yaşar. Oradaki anıları onun için çok kıymetlidir. Yengeç burcu kadını dış görünüşten çok erkeğin karaktere önem verir.
 
Yengeç Burcu Kadını Hangi Burç Erkekleri İle Anlaşır?
Yengeç burcu kadını su elementinden olduğu için özellikle su elementinden erkeklerle yani akrep erkeği ve balık erkeği ile iyi anlaşır. Yengeç burcu kadını aynı zamanda toprak elementi erkekleri ile de oldukça iyi anlaşır. Yani başak erkeği, oğlak erkeği ve boğa erkeği ile oldukça iyi anlaşabilir. Tek istisna oğlak erkeği olabilir çünkü oğlak burcu erkeği, yengeç burcu kadını nı tamamlayıcı özelliklere sahiptir. Bu ilişkide zaman zaman empati eksikliğinden dolayı sorunlar çıkmasına neden olabilir. Yengeç burcu kadını nın anlaşamadığı burçlar ise genelde havai ve gösterişli yapıda olan, hava elementi erkekleri yani terazi erkeği, ikizler erkeği ve kova erkekleridir. Ayrıca yengeç burcu kadını, ateş elementinden erkeklerle de pek anlaşamaz. Yani yay erkeği, koç erkeği ve aslan erkeği ile pek anlaşamaz.

Önceki İçerikAkrep Burcu Erkeği
Sonraki İçerikBalık Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz