Özgür Bilgi Kanalı

deex exchange

Borsanın Amacı:

Asya’nın En Büyük Exchange sistemini oluşturmak. Yani Asya kıtasının en büyük borsası olmak. Bence başaracaklar mı? Elbette başaracaklar. Zira aşağıdaki özellikler olmadan bile binance, bittrex başarmışsa (!),Deexhayli hayli başaracaktır.

Hakkında:

Deex hakkında kısmında şöyle belirtmiş; Deex birçok ülkede milletlerin kendi para birimleri ile satın alarak hızlı bir şekilde alım satım ticareti yapabilecekleri bir sistem. İlk açıldığında 10’dan fazla kripto para desteğini de beraberinde sunacaklar.

Yol Haritası Nedir?

Merkezi olmayan bir kripto para ve borsa kurma hedefindeler arkadaşlar. Bu ne demek biliyor musunuz? Bittrex Amerika merkezli bir borsa, örneğin orada Bitcoin’iniz var. Bu Bitcoin’e Amerikan hükümeti isterse el koyar. Ne Bittrex, ne de siz hiçbir şey yapamazsınız. İşte Deex’te bu sorun ortadan kalkacak.

26 Ekim 2017 ‘de geliştirilmeye başlandı. O zamanlar Binance’de ünlü bir para vardı. Evet sizde biliyorsunuz o parayı, Bitshares. Arkadaşlar bu para cidden iyiydi. Ancak Binance Deex’in geliştirildiğini öğrendiği vakit Bitshares’i platform’dan çıkardı.

Ocak 2018:Blockchain’ilk sistem çalıştırmasını yapacaklar ve mobil uygulamalarını da devreye sokacaklar.

Şubat 2018:İspanya, Türkiye, Almanya, Rusya, Kazakistan, İtalya ve Malta’da ATM kurulumlarına başlayacaklar. Evet yanlış duymadınız evinizdenDEEX ATM‘sine gidip TL ile para yatırabileceksiniz.

Mart 2018:DEEX, Graphene altyapısına taşınacak. Yani bu demek oluyor ki DEEX Bitshares 2.0 altyapısına geçecek. Peki bu ne anlama geliyor? Bu şu anlama geliyor arkadaşlar Digibyte’ta bir işlem yaptığınızda bu 5 saniyede onaylanıyor. Ripple saniyede 1.500 işlem onaylama hacmine sahip. DEEX Graphene altyapısına geçtiğinde saniyede işlem onaylama haci tam 100.000 olacak. Hızını siz düşünün.

2019:2019 yılında DEEX kendine ait bir messenger yapacak. Whatsapp Messenger gibi uçtan uca şifrelemi bir messenger olacak. Bu messenger sayesinde mesaj gönderir gibi para gönderebileceksiniz. Ayrıca bu coinlere sahip kişilerle iletişime geçebileceksiniz.

DEEX BorsasınınKazandırdıkları:
– 5 saniye gibi kısa bir sürede işlem gerçekleştirme
– ATM’den kripto para alabilme
– Türk Lirası ile kripto para alabilme
– Masaüstü soğuk cüzdan, Mobil cüzdan uygulaması ve Web cüzdan uygulaması
– Banka kartı gibi bir debit kart
– Kişiye özel blockchain
– Devlet tarafından el koyulamazlık
– Coinleri messenger ile gönderebilme
– Şu anda $0,17’den yani 17 centten alma imkanı

DEEX Borsasının Kaybettirdikleri:
– Devletimiz paraya el koyamadığı için paramızın üstüne yatamayacak böylece devletimiz kazanamayacak
– Türk borsaları ortadan kalkabilir. Çünkü kendi para birimimizle zaten ilk etapta 10 adet coin alma imkanı sunulacak

Aslına bakarsanız kaybettirdikleri halkımız için değil bu sektörden para yiyen balinalar için önemli.

Şimdi gelelim bu işin mantığına; arkadaşlar bu özellikler yok iken bile Binance, Bittrex bu kadar büyükse ve BNC bu özellikler yok iken bile 12 dolar (45 TL) ise bu özelliklerin olduğu DEEX borsasının coini sizce kaç dolar olur dersiniz?

Mantık işte burada devreye giriyor. Ben yatırıp yaptım. Aklı olan herkeste yatırım yapacaktır. Bu konuyu bu kadar detaylı anlatmamın sebebi bu sektördeki kardeşlerimin hepsinin zengin olmasını istememdendir.
deex nasıl satın alırım
Nasıl Satın Alırım?:
Aşağıdaki linkten kayıt olduktan sonraBuy DEEX Nowsayfasından hangi coin ile gönderim sağlayacaksanız onu seçtikten sonra size verilen adrese gönderim sağlamanız yeterli olacaktır. Otomatik olarak size gönderim sağlanacaktır.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak: https://wmaraci.com/forum/coinler/gelecegin-borsasi-coinini-sizlere-tanitiyorum-485263.html


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.