Özgür Bilgi Kanalı

Açık hava reklam panolarında bu çok fazla aranan bir özelliktir. Raket reklam olarak bu konuda özellikle arge yapmakta ve çevresel faktörlere karşı daha dayanıklı ve daha maliyeti düşük yüksek kaliteli reklam panoları için çalışmalar yürütmekteyiz. Bundan önce sizlere tabi ki yüksek kalitede ürettiğimiz reklam panolarımız hakkında https://www.raketreklam.com/ sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Burada dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi ve sipariş verebilirsiniz.

Reklam panolarında genel olarak olması gereken en temel konu reklam panosunun ilk olarak estetik gözükmesidir. Bundan sonra gelen konu ise içinde ki reklamların panonun işlevine göre görünür olmasıdır. Yani panonun içindeki reklamları net olarak gösterecek biçimde üretilmesi ve tasarlanması gerekir. Bazı panolar tasarımda reklamdan daha fazla görsel olarak öne çıkmaktadır buna dikkat edilmelidir. Daha sonra gelen konu ise Reklam panolarının sağlamlığıdır. Bu konuda ise ilk söylenecek şey panoların su sızdırma konusudur. Eğer bir panonun birleştiği kısımların su veya nem alması içindeki reklam görselinde hızlıca sararma ve panoda çok hızlı bir deformasyona neden olmaktadır. Özellikle bu pano hareketli bir reklam panosu ise konuda daha elzem bir konu olur çünkü bu panolarda elektrik aksamları ve içinde oldukça pahalı elektrikli motorlar bulunmaktadır. Bunlar hızla arızalanacak ve pano işlevini yitirecektir. Buda panonun işlevini yitirmesine ve amacında çalışmayarak artı maliyet yaratmasına yol açacaktır.

Bu konuda belirttiğimiz gibi Raket reklam olarak bizlerden istediğiniz zaman destek alabilir ve kaliteli panolarımızı istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. 2 yıl garantili olan panolarımızın sizlerin ihtiyacı olan tüm gereksinimleri yerine getireceğinden emin olabilir ve hatta bu konuda şirketimizi ziyaret edip ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Mutlu günler dileriz. Raket Reklam


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.