Özgür Bilgi Kanalı

Kilolu bayanların tercih etmesi gereken saç modelleri hangileridir ?

Merhaba bayanlar. Nasılsınız diye soracağım fakat bu makaleye yolunuz düştüyse sanıyorum ki durumunuz pek iç açıcı değil. Ah şu fazla kilolar. Tüm hayatınızı olumsuz yönden etkiliyor biliyorum. Sevdiğiniz yemeklerden vazgeçmek durumunda kalıyorsunuz. Yetmezmiş gibi kıyafetlerinizi seçerken ki özgürlüğünüzüde malesef elinizde alıyor.

Bence hemen üzülmeyi bırakın. Eminim zayıflayabilirsiniz. Hazır gazıda almışken bir yerden başlamak gerekir değil mi ? 🙂 Nereden başlayalım ? Bence tepeden başlayalım. Saçlarınızı ele alalım. Aynanın karşısına geçin ve saçlarınıza bakın. Sizce o saçlar size uygun mu ? Sanıyorum ki uygun olsa burada işiniz olmazdı. Hayatınızda değişimlere başlamalısınız.

Bu makalemde size bir kaç saç örneği göstereceğim. Bu göstereceğim saç modellerinden kendinize uygun olanını bulabilirseniz yaşadınız. Gözle görülür anlamda sizi olduğunuzdan daha zayıf göstereceğine söz veriyorum. Hadi… Size uygun saç modelini bulalım.

Esmer güzeli misiniz ? Evetse bu modeli deneyebilirsiniz. Saçlarınız yüz hatlarınızı daha kapatacağı için olduğundan daha zayıf bir yüze sahip olabilirsiniz. Tombiş yüzünüz biraz da olsa rahatlayacaktır 🙂

Olmadı mı ? Bu değil mi ? Peki başka modellere bakalım ozaman.

Böyle bir modele ne dersiniz. Çok hoş değil mi ? Karar kıldıysanız hemen deneyin derim. Güzel bir topuzla yüzünüzü saklayabilirsiniz.

Buda olmadıysa sanırım karar vermekte zorlanıyorsunuz. Yada esmer değilseniz gelin birde başka saç modellerine bakalım. Sarışın bayanlarımızı unutmak olmaz tabii ki . 🙂

Fotoğrafta da görüldüğü gibi ünlü ve tatlı hanım kızımızın yüz hatları yuvarlak. Kabul etmek gerekiyor aslında kilolu. Fakat bu güzelliğine hiç etki etmemiş. Çünkü saç seçimi harika. Saçları kendini öne çıkarıyor ve yüzdeki kilo etkilerini geride bırakıyor. Sizce de güzel değil mi ?

Gelelim seçmemeniz gereken saç modellerine. Eğer aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir topuz yaparsanız yüzünüzü çok ön plana çıkarırsınız. Buda sizi kilolu gösterecektir.

Bunun yerine aşağıdaki gibi bir topuz seçmelisiniz. Saçlarınız yüzünüzün önüne gelecek şekilde bir topuz yaparsanız çok daha iyi bir seçim olacaktır.

Evet bayanlar gelelim son sözlerimize. Tekrar dediğim gibi sakın ama sakın üzülmeyin. Kimsenin sizi üzmeye hakkı yok. İnatçı kiloların bile. Bu makaleyi okuduysanız ve dediklerimi uyguladıysanız biryerden başlamışsınız demektir. Hadi hayatınızı değiştirmenin vakti. Kendinize iyi bakın. Başka makalalelerde görüşmek üzere.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.