Özgür Bilgi Kanalı

hsbc

Akbank Telefon ve İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük:Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Operasyon Merkezi:Akbank Bankacılık Merkezi Cumhuriyet Mah. Plevne Cad. No:1 Şekerpınar Çayırova 41420 Kocaeli

Akbank Telefon Numarası:4442525

http://www.akbank.com/tr-tr/genel/Sayfalar/Bize-Ulasin.aspx

HSBC Bank Telefon ve İletişim Bilgileri

Bireysel Telefon Bankacılığı :0850 211 0 111

Kurumsal Telefon Bankacılığı :0850 211 0 424

Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad.
No:128 34394 Şişli / İstanbul
Telefon: (0212) 376 40 00
Faks: (0212) 267 47 94

https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/PBLSRV_01.asp

Garanti Bakası Telefon ve İletişim Bilgileri

Merkezinin Bulunduğu Yer:Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul

Garanti Bakası Telefonları

444 0 333
0850 222 0 333

Yurt dışından ulaşım:

+90 212 444 0 333
+90 850 222 0 333

https://www.garanti.com.tr/tr/garanti_hakkinda/sube_ve_paramatikler/iletisim.page

QNB Finansbank Telefon ve İletişim Bilgileri

Adres: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul

QNB Finansbank Telefon Numarası : 0 (212) 318 50 00

https://www.qnbfinansbank.com/finansbanki-taniyin/iletisim.aspx

Vakıfbank Telefon ve İletişim Bilgileri

Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad.
No: 59 34415 Kağıthane / İstanbul

Swift Kodu(BIC): TVBATR2A

Telefon:+90 212 398 15 15 – +90 212 398 10 00

http://www.vakifbank.com.tr/iletisim.aspx?pageID=1039

İşbankası Telefon ve İletişim Bilgiler

Genel Müdürlük Adresi:İş Kuleleri 34330 Levent Beşiktaş-İstanbul

İşbankası Telefon Numarası : 0850 724 0 724

https://www.isbank.com.tr/TR/iletisim/Sayfalar/iletisim.aspx

Denizbank Telefon ve İletişim Bilgiler

Adres: Büyükdere Cad. No:141 34394 Esentepe-İSTANBUL

Telefon Numarası: 0 (212) 348 20 00

https://www.denizbank.com.tr/hakkimizda/denizbank-iletisim.aspx

Ziraat Bankası Telefon ve İletişim Bilgiler

Telefon Numarası : 0850 220 00 00

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/MusteriIliskileri/Pages/Iletisim-Formu.aspx

Türk Ekonomi Bankası Telefon ve İletişim Bilgiler

Merkezinin Bulunduğu Yer:TEB Kampüs C ve D Blok Saray Mah. Sokullu Cad. No:7A – 7B Ümraniye 34768 / İSTANBUL

Telefon Numarası :0850 200 0 666 (Bankacılık işlemleriniz için)

https://www.teb.com.tr/iletisim/

Herkese Göre Talebe Özel Akbank Kredi Kartları

Akbank 2 yıldır üst üste Avrupa’nın önemli finans dergileri tarafından Türkiye’nin en iyi bankası seçiliyor. Bankanın bu başarısının ardında kuvvetli sermaye yapısı ve seçkin bankacılık anlayışı olduğu gibi, yenilikçi ve gelişimci tavrı da şüphesiz önemli rol oynuyor. Müşteri tercihlerini dikkate alan Akbank kredi kartları ürünlerini de herkese göre talebe özel geliştirme yoluna gitmektedir.

Akbank’ın bankacılık hizmetlerinde izlediği strateji direkt olarak müşteri memnuniyeti odaklı olduğu için banka her yıl müşteri portföyünü geliştirmeyi başarıyor. Akbank kredi kartları da müşteri tercihlerine göre şu şekilde sınıflandırılmış durumda…

Alış Veriş Severim Diyenlere Akbank Kredi Kartları

Alış veriş seven müşterileri için Akbank’ın sunduğu kredi kartları şunlardır…

Akbank Neo Kredi Kartı

Akbank Neo kredi kartı alış veriş sevenler için Akbank tarafından geliştirilmiş bol chip para kazandıran ve taksit imkanı sunan bir kredi kartıdır. Neo kartın kendi içerisinde de farklı çeşitleri vardır. Bunlar; Akbank Neo, Akbank Neo Bire bir, Akbank Neo Private ve Akbank Neo Business olarak sunulmaktadır. Ayrıca dileyen müşteriler sevdikleri için Neo ek kart da çıkartabileceklerdir.

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank Axess kredi kartı sadece Türkiye’de değil, küresel çapta müşterilere avantajlar sunmak üzere dizayn edilmiş kredi kartıdır. Müşteriye özel pek çok avantajın yanı sıra bu kartta da chip para ve taksit özelliği bulunmaktadır. Akbank Axess kredi kartı başvurusu internet üzerinden kolayca yapılabilmektedir.

Aidatsız Kredi Kartı Akbank Free Kart!

Yıllık kart ücreti ödemek pek çok müşteride memnuniyetsizlik yaratmaktadır. Bunu tahlil eden Akbank Free Kart dahilinde müşterilerinden yıllık kredi kartı aidatı almamaktadır. Akbank aidatsız kredi kartı Free Kart’ta chip para biriktirme özelliği ise bulunmamaktadır.

Seyahat Ederim Diyenlere Axess Wings Kart!

Akbank seyahat etmeyi seven müşterilerine özel olarak tasarladığı kredi kartı Wings kart ile müşterilerine alış verişlerinden mil puan kazandırmaktadır. Bu mil puanlar seyahat seven müşteriler tarafından bilet satın almak için kullanılabilmektedir. Akbank Wings kartın temassız özelliği olan kredi kartı seçeneği de mevcuttur.

İnternetten Alış Veriş Yaparım Diyenlere Akbank Kredi Kartları

Günümüz dijital çağ olarak çoktan adlandırılmış bile. Bu çağa uygun olarak Akbank internetten alış veriş yapmayı seven müşterilerine özel kredi kartları sunmaktadır.

Akbank Direkt Kart

İnternetten alış veriş yaparken ön ödemeli kartımı kullanayım, limitim belli olsun sonra başım ağrımasın diyenler için Akbank Direkt Kartı geliştirmiştir.

Akbank Sanal Kart

Akbank sanal kart sayesinde internetten alış veriş yapanlar güvenlik endişesi duymamaktadırlar. Asıl kredi kartlarından diledikleri kadar limiti Akbank sanal kartlarına aktaran müşteriler bu karttaki limit kadar harcama yapmaktadırlar. Sanal kartta kalan limit geri asıl karta aktarılabilmektedir. Akbank wings sanal kart ve Akbank sanal Free kart ile de müşterilerine bu alanda hizmet vermektedir.

İş Sahibiyim Diyenlere Akbank Kredi Kartları

İş sahibi, çalışan beyaz yakalı diye tabir edilen kesim için Akbank farklı kredi kartı seçenekleri sunmaktadır.

Neo Birebir Kredi Kartı

İsmiyle müsemma bu kartın sahipleri Bire bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayacaklardır.

Axess Platinum

Axess Platinum kart sahipleri Akbank tarafından düzenlenen kampanyalardan yararlanmanın yanı sıra, dünya çapında Axess’in ayrıcalıklarından faydalanabilmektedirler.

Wings Black

Her yıl ulaşım ve seyahat giderleri üst seviyede olan müşteriler Akbank Wings Black ile ayrıcalıklı şartlarda seyahat etmekte ve daha çok mil puan kazanmaktadırlar.

Axess Gold

Akbank Axess Gold kredi kartı diğer tüm kredi kartı özelliklerinin yanı sıra acil durumlarda müşteriye yardım hizmetleri sunmaktadır.

Öğrenciyim Diyenlere Akbank exi26!

Akbank öğrencileri de düşünerek öğrenciler için özel kredi kartı tasarlamıştır. Öğrencilerin taleplerine göre geliştirilen Akbank exi26 kredi kartı şeffaf yapısı ile de tarzını ortaya koymaktadır. Akbank exi26 kredi kartı da diğer kartlarda olduğu gibi chip para kazandırma özelliğine sahiptir.

Detaylı bilgi için tıklayın :https://webapp.akbank.com/direkt-kredi-karti/entrypoint.aspx

HSBC Bireysel Kredi Kampanyaları

Küresel çapta bankacılık faaliyeti yürüten, bu kapsamda ülkemizde de şubeleşen HSBC, müşterilerine farklı kredi kampanyaları ile nakit desteği sağlamaya devam ediyor. HSBC Bank’tan tüketici kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için banka bireysel kredi kampanyaları düzenlemiş durumda. Bu kampanyalardan yararlanarak finansman edinmek isteyen müşterileri için bankanın sunduğu şartlar müşteri özelinde farklılık göstermektedir. HSBC bireysel kredi kampanyaları detaylarını içeriğimizin detayında bulabilirsiniz.

Gündelik masraflarını karşılamak ya da herhangi bir kişisel ihtiyaç nedeniyle tüketici kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, HSBC’nin kredi kampanyalarından faydalanmak istediklerinde bankanın kendilerini sınıflandırdığı müşteri grubu için belirlediği faiz oranından faydalanabileceklerdir. Bu faiz oranı, daha önce HSBC ile vatandaşın çalışma sıklığı ve bakiyesine göre değişmektedir. Ayrıca kredi kullanacak olan müşterinin hayat sigortası yaptırmak isteyip istememesi de bankaca kendi tercihine bırakılmıştır ve müşterinin tercihi tabi olacağı faiz oranına da belirlemektedir. Buna göre HSBC ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriler aşağıdaki kampanyalardan yararlanabileceklerdir.

HSBC Premier ve Advance Sigortalı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC Bank’ın hali hazırda müşterisi olan ve bankaca Premier ya da Advance müşteri olarak kabul edilen vatandaşlar, HSBC ihtiyaç kredisi dahilinde hayat sigortası da yaptırarak kredi kullanırlarsa en cazip faiz oranlarına sahip olacaklardır. Bu durumda müşterilere uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,42 noktasındadır. 6 aydan 48 aya kadar vadeli olarak tüketici kredisi kullanabilecek olan müşterinin dilediği vadeyi seçebileceği ve vade farklılığından dolayı faiz değişikliği ile karşılaşmayacağı bilinmelidir. Bu seçenekte müşteri hayat sigortası poliçe prim bedelini karşılamak durumundadır.

Ayrıca bu kampanyadan yararlanmak isteyen Advance müşterilerinin hesaplarını 3 adet otomatik ödeme talimatı ya da fatura ödeme talimatı vermeleri gerektiği bilinmelidir. Ancak bu şekilde yukarıda bahsedilen faiz oranından faydalanma imkanları olacaktır.

HSBC Premier ve Advance Sigortasız İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC tüketici kredisinden yararlanmak isteyen bankanın Premier ya da Advance müşterileri, kredi dahilinde hayat sigortası yaptırmak istememeleri durumunda bir miktar daha yüksek faiz ile nakit edinebileceklerdir. Bu seçenekte ise müşterilere banka tarafından sunulan aylık faiz oranı yüzde 1,45 noktasındadır. Bu durumda da yine müşteriler için vade farklılığından kaynaklı faiz değişikliği ya da kredide talep edilen meblağ kaynaklı faiz oranı farklılığı meydana gelmeyecektir. Yukarıdaki örnekte olduğu gibi bu seçenekte de Advance müşterilerin bankaya 3 adet otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekmektedir. Bununla birlikte bu seçenekte hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmadığından, müşterilerin hayat sigortası poliçe prim bedeli diye bir gider kalemini karşılamak durumunda olmayacakları bilinmelidir.

HSBC’nin Premier ya da Advance müşterisi olmayan vatandaşlar için de ihtiyaç kredisinden faydalanabilecekleri seçenekleri mevcuttur. Bunlar için aşağıdaki 2 seçeneğe göz atabilirsiniz.

HSBC Sigortalı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC’nin Advance ya da Premier müşterisi olmadığı halde bankadan tüketici kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar yine 48 aya kadar vadeli olarak nakit edinme olanağına sahiptirler. Hayat sigortası yaptırması gereken müşterilere bankaca uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,5 seviyesinde vade ya da kredi meblağı farkı gözetmeksizin sabittir.

HSBC Sigortasız İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC tüketici kredisi dahilinde finansman kullanmak isteyen ancak hayat sigortası yaptırmak istemeyen vatandaşların bankadan 48 aya kadar nakit kullanma hakları vardır, bu durumda müşteriye uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,53 seviyesindedir. Bu durumda da vade ya da kredi meblağı farklılığı faiz oranı değişikliğine neden olmamaktadır.

2017 yıl sonuna, yani 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanyalar kapsamında vatandaşa sunulan faiz oranları dahil bütün şartları banka tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir. HSBC kredi başvurusu bankanın şubelerine yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayın: https://www.hsbc.com.tr/kartlar-ve-krediler/krediler/ihtiyac-kredisi/ihtiyac-kredisi-kampanyasi


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.