Özgür Bilgi Kanalı

Borç Kapatma Kredisi

Bankacılık sektörünün gelişmesi ile birlikte ortaya bir çok finansal ürün hem bireylerin hemde kurumların istediği an nakit sorunlarına çözüm olmuştur. Bankacığın gelişmesindeki en önemli etkende tabi ki kredi ve kredi kartı işlemlerinin artmasıdır. Ancak hem kredi hemde kredi kartı işlemlerinin artmasını bu işlemleri kullananlar için çok ciddi riskleride beraberinde getirmektedir.

Şu an da çevrenize baktığınıda göreceksiniz ki çevrenizdeki herkesin en az bir kredi kullanmışlığı veyahut bir veya iki adet kredi kartı olduğunu göreceksiniz. İşte bu bankacılık işlemleri biliçsizce kullanıldığında, borçların geri ödenememe sorunu ortaya çıkmaktadır. Ödenemeyen borçlara ilk olarak faiz işlemi uygulanır daha sonrasında ise hukuki süreçler başlar. İşte tam bu noktada yine finansal bir ürün olan borç kapatma kredileri devreye girer.

Bireylerin veya kurumların farklı farklı bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını tek banka çatısı altında toplayan borç kapatma kredileri hukuki sürece girmiş olan borçlarınızı kapamanızda size yardımcı olacaktır. Kredi ve kredi kartı borçlarınızı, bankaların belirlemiş olduğu standartları sağlıyorsanız, uygun ödeme ve %1.15 faiz ile birlikte kred borçlarınzı tek bankadan ödemeye başlayabilirsiniz. Yazımızın devamında borç kapatma kredisi veren bankaları sizinle paylaşıyorum olacağım.

Odea Bank Borç Kapatma Kredisi

Bütün borçlarınızı artık ayrı ayrı takip etmenize gerek kalmadan Odea Bank’a transfer edebilirsiniz. Odea Bank borç kapatma kredisini 1,55 faizden 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

QNB Finansbank’ın %1,17’ten başlayan faiz oranının yanı sıra 48 ay vadeli ve esnek ödeme avantajları ile bütün borçlarınızı aynı çatı altında toplayabilirsiniz. Diğer bankalardan transfer yapabileceğiniz ürünler; ihtiyaç kredisi, kredi kartı ve taşıt kredisidir. Transfer yapamayacağınız ürünler ise ek hesaplar,konut kredisi ve QNB Finansbank’taki borçlardır. Borçlu olduğunuz bankadaki kredi borcunuzun tamamını transfer etmeniz gerekmektedir. Daha düşük tutarlar transfer edilememektedir. Kredi kartı borçlarınızın ise hem tamamını hemde toplam burcundan daha düşük tutarları transfer edebilirsiniz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Şekerbank borç kapama kredisini %1,47 faiz oranı ve 48 aya kadar vadeli şekilde kullanabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz kredi sayesinde diğer bankalara olan bütün borçlarınızı kapatarak sadece Şekerbank’a ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Axessliler diğer bankalarda bulunana tüm kredi kartı borçlarını %1,84 faiz ve 12 ay vade ile Axesslerine aktarabilirler. %1,84 faiz oranı ile ve masrafsız bir şekilde kullanabileceğiniz borç kapama kredisini, ücretsiz olarak 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbaktan kullanacağınız borç kapatma kredisi sayesinde bütün borçlarınızı kapatabilirsiniz. %1.40 faiz,18 ay vade ve 20.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz ve ister eşit taksitlerle ister değişken taksitlerle esnek bir şekilde geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca ilk taksitinizi ister şimdi ister üç ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.