Özgür Bilgi Kanalı

odeabank konut kredisi

Ev satın almanın ne kadar maliyetli bir yatırım olduğu ortada. Bu durum, konut sahibi olmak isteyen vatandaşları doğal olarak farklı arayışlara ve maddi destek bulma çalışmalarına yöneltiyor. Odeabank vatandaşların konut alımı esansında maddi açıdan sıkıntı çekmemeleri adına konut kredisi olanağı yani mortgage imkanı sağlıyor. Odeabank Mortgage ürünlerinde vatandaşın karşılaşabileceği bütün durumlar düşünülerek o yönde çalışmalar yapılmış. İşte Odeabank mortgage ürünleri.

Odea Mortgage!

Odeabank’ın “Odea Mortgage” adını verdiği sabit taksitli 120 aya kadar vadeli konut kredisi seçeneğinden ev sahibi olurken maddi desteğe ihtiyaç duyan bütün vatandaşlar yararlanabilmektedir.

Odeabank İndirimli Mortgage

Konut kredisi kullanımı esnasında bankaya ek komisyon ödemeyi kabul etmeniz durumunda Odeabank size daha cazip faiz oranlarından mortgage kullandırma olanağı sunmaktadır. Düşük faiz oranı ile kullanılan mortgage sayesinde vatandaşın geri ödemedeki taksit tutarları da düşmektedir.

Odeabank Ödeme Planını Kendin Belirle Mortgage

Odeabank’tan kullandığı mortgage kredisinin taksitlerini kendi gelir düzeyine göre belirlemek isteyen vatandaşlar için de bir seçenek bulunmaktadır. Odeabank ödeme planını kendin belirle mortgage sayesinde vatandaş taksit tutarlarını gelirini düşünerek tayin edebilmektedir.

Odeabank Merdiven Mortgage

Ev alırken farklı masraflarınızın da olabileceğinizi göz önünde bulundurarak konut kredisi taksitlerinizin düşük tutarlardan başlamasını istiyorsanız bu durum sizin inisiyatifinizde. Gelecek yıllarda gelirinizde de belirgin oranda yükseliş gerçekleşecekse, bu durumda Odeabank merdiven mortgage kullanarak ilk yıllarda düşük tutarlı, sonraki yıllarda ise giderek artan taksitlerinizi olacağı bir ödeme planını tercih edebilirsiniz.

Odeabank Transfer Mortgage

Farklı bir bankadan konut kredisi kullandınız ancak sonrasında kredi şartlarınızdan memnun olmadığınızı mı fark ettiniz? Yahut diğer sebeplerden dolayı hizmet aldığınız bankayı değiştirmek mi istiyorsunuz? Bu durumda konut kredinizin bulunduğu bankadaki borcunuzu, krediniz ile birlikte Odeabank’a transfer edebilirsiniz. Odeabank transfer mortgage müşterilere bu olanağı sunmaktadır.

Odeabank Ara Ödemeli Mortgage

Konut kredisi kullanırken ileride ara ödemeler yaparak taksitlerinizi azaltmak isterseniz Odeabank ara ödemeli mortgage ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Dönemsel olarak elinize toplu para geçiyorsa, Odeabank ara ödemeli mortgage sabit kredi taksitlerinizin hatrı sayılır seviyede azalmasını sağlamaktadır.

Odeabank Ödemeye Geç Başla Mortgage

Konut sayın almak için konut kredisi kullanmaya karar verdiniz ancak diğer masraflardan dolayı kredi taksitlerinizin geç başlamasını mı istiyorsunuz? Bu durumda Odeabank ödemeye geç başla mortgage ürünü ile konut kredisi taksitlerinizi ödemeye kredi kullandıktan 3 ay kadar sonra başlayabilirsiniz.

Odeabank %100 Mortgage

Klasik konut kredisi yahut mortgage ürünlerinde müşteriler ancak satın alacakları konutun ekspertiz değerinin yüzde 75 ya da yüzde 80’ine kadar finansman kullanabilmektedir. Odeabank yüzde 100 mortgage kredisi kapsamında ise müşterinin göstereceği gayrimenkul ipoteği sayesinde yeni alınacak ev için evin bedelinin tamamı mortgage kredisi kapsamında bankadan çekilebilmektedir. Gerekli evraklar için tıklayın

Odeabank Masraflar Dahil Konut Kredisi

Konut kredisi kullanırken oluşan masraflar ( kredi tahsis ücreti, konut ipotek bedeli, hayat sigortası poliçe prim ücreti, konut sigortası poliçe prim ücreti, DASK poliçe prim ücreti vs.) kullandığınız konut kredisine dahil edilerek taksitlendirilsin istiyorsanız, Odeabank masraflar dahil konut kredisi kapsamında bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Yurtdışı Yerleşiklere Mortgage

Yurtdışında yaşayan ancak Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen kişiler için de Odeabank yurtdışı yerleşiklere mortgage kredisi kapsamında nakit desteği sağlayarak ev almalarına yardımcı olmaktadır.

Odeabank Ev Değiştirenlere Mortgage

Hali hazırda bir evi olmasına rağmen, sahibi olduğu evi satıp daha iyi bir ev almak isteyen vatandaşlar için; sahibi olunan ev satılana kadar acil nakit lazım olması durumunda Odeabank ev değiştirene mortgage ürünü dahilinde bu nakdi sağlayabilmektedir. Detaylar için tıklayın


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.