Özgür Bilgi Kanalı

bonus.com.tr

Kredi kartının sağladığı birçok avantaj bulunuyor, bu sebeple her geçen gün kart kullanıcı sayısı artıyor. Bu avantajlar arasında en çok kullanılanlar arasında alışveriş sırasında taksitlendirme yapabilme ve puan kazanımı, acil ihtiyaç durumunda kart sayesinde nakit para çekilebilme kolaylığı sayılabilir.

Kredi kartının alışveriş sırasında sağladığı kolaylıklardan en çok kullananı; taksit yaparak ürün ya da hizmet alınabilmesi. Kimi zaman ihtiyacınız olan ürünleri almak istediğinizde tek seferde ödeme imkanı bulamayabilirsiniz. Taksit yapma imkanı sunan kredi kartları sayesinde ihtiyacınız olan ürün veya hizmeti, taksit yaparak alabiliyorsunuz.

Alışveriş yaparken taksit avantajından faydalanmak ödemeleri daha geniş zamanda yapabilmeyi sağlıyor. Bu avantajı kullanırken, ödeme sırasında bütçeyi aşan durumlarla karşılaşmamak için yapılan taksitlerin toplam tutarına dikkat etmek lazım, malum her ay bu taksitleri süresi bitinceye kadar ödemeniz gerekecek. Bütçenize zarar vermek istemiyorsanız, yaptığınız toplam taksit tutarına da harcama yaparken dikkat edin ve ödeyemeyeceğiniz taksitlere girmeyin.

Kullanıcılarına taksitle alışveriş avantajı sunan kartlardan biri de Bonus.Bonus kredi kartı avantajısayesinde, taksitli alışveriş kampanyalarından faydalanabilmek ve alışveriş yapabilmek mümkün. Bonus kart kullanıcıları, birçok mağazada kendilerine sunulan ekstra avantajlar sayesinde çok daha fazla taksitle alışveriş yapabiliyor. Bonus kredi kartınızla giyim, ayakkabı, beyaz eşya, elektronik, ev tekstili ve daha birçok sektöre ilişkin alışverişlerinizde cazip taksit kampanyalarından faydalanabilir ve ödemelerinizi daha uzun sürelere yayarak yapabilirsiniz.

Her ne kadar birçok ürün ya da hizmet alışverişinde birçok mağazada taksit imkanı bulunuyorsa da, alışveriş sırasında taksitlendirme yapma imkanı olmadığı durumlar da söz konusu olabiliyor. Böyle bir durumda taksit yapamadığınız alışverişleriniz için üzülmeyin. Peşin alım yaptığınız bir alışverişlerinizi de taksitlendirebilmeniz ve daha uzun vadede ödeyebilmeniz mümkün.

Bonus’un kullanıcılarına sağladığı avantajlardan biri de peşin yapılmış bir alışverişi taksitlendirme imkanı sunması. Teknolojik ürünlere ihtiyacı olanlara, Bonus kart,teknoloji alışverişlerinde taksit imkanıda sunuyor. 50 TL ve üzeri harcamalarda, aylık faiz oranı ödemek kaydıyla 3,5,6,8,11 taksit yapabiliyorsunuz. Bunun için işlem anında size SMS geldiyse SMS ile hemen ya da işlemleriniz henüz ekstrelenmeden 444 0 333 Alo Garanti veya Garanti Şubeleri’nden başvurabilirsiniz.

Siz de Bonus kartın sağladığı avantajlardan sadece biri olan taksitlendirme avantajına sahip olmak istiyorsanızwww.bonus.com.tradresini ziyaret edip Bonus kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.