Özgür Bilgi Kanalı

Koç burcuna geçen Ay, heyecan ve coşkuyu arttırıyor. Mücadele arzusu ve cesaret yeni başlangıçlar için uygun şartları işaret ediyor. Akşam saatlerinde Ay- Uranüs arasında meydana gelen kavuşum, aniden ortaya çıkabilecek gelişmelerin oldukça heyecan yaratabileceğini gösteriyor. Fakat bugün fazla aktif ya da cesur davranmak zorlukları da beraberinde getirebilir.

KOÇ

Güne yüksek bir motivasyonla başlayabilir, kendinizi yeni başlangıçlar yapmak için istekli ve güçlü hissedebilirsiniz Ay’ın burcunuza olan etkisiyle kendinize olan güveniniz artıyor ve ilgi duyduğunuz konularda kendinizi ön planda hissediyorsunuz. Bununla birlikte sevdiğinizle olan ilişkinizde üzerinize düşen sorumluluklar sizin açınızdan zorlayıcı olabilir.

BOĞA

Kontrolünüz dışında gelişecek durumlar veya daha önceden bilmediğiniz, aleyhinize çalışan bazı kişiler nedeniyle işlerinizde aksama ve gecikme yaşanabilir. İnançlarla ilgili konular bugün ön plana çıkacak. Olayları kontrol etmeye çalışmak yerine biraz kendi haline bırakmak lazım.

İKİZLER

Sosyal hayatınızdaki hareketlilik bugün artacak. Katılacağınız çeşitli toplantılarda veya değişik etkinliklerde eğlenebilir, aynı zamanda sevdiğinizi veya çocuklarınızı da yanınıza alarak onlarla da vakit geçirebilirsiniz. Ufak gezintilere çıkarak birlikte yeni yerler görebilirsiniz.

YENGEÇ

Hedefleriniz, göz önünde olduğunuz konular ve işinizle ilgili konularda zorlayıcı etkiler bugün kendini hissettirebilir. Ailenizle ilgili sorumluluklarınıza vakit ayırmakta güçlük çekebilirsiniz ve bu durum hem iş yerinizde hem ev hayatınızda gerginliğe sebep olabilir. Bununla birlikte sizin için önemli konularda destek görebilirsiniz.

ASLAN

Yabancı ülkeler, seyahatler, eğitimle ilgili konular bugün ön plana çıkabilir. Bu alanlardaki çalışmalarınızda karşılaşacağınız olumlu gelişmeler ve güzel fırsatlar sizi memnun edecek. Özellikle eğitime yönelik projelerinize odaklanacak ve üzerinize düşen işleri kolayca yerine getireceksiniz.

BAŞAK

Beklentilerinizle ilgili konular bugün gündeminizde olacak. Borç, kredi meseleleri veya cinsellikle ilgili konularda zorlayıcı etkilerle karşılaşmanız mümkün. Ayrıca parasal konulardaki sorumluluklarınız da artıyor. Yatırımlarınızda riske girmemeli ve harcamalarınızda aşırıya kaçmamalısınız.

TERAZİ

İkili ilişkiler bugün sizin için ön planda olacak. İş ortağınızla aranızda fikir ayrılıkları yaşanabilir veya sevdiğinizle aranızda sorumluluklarla ilgili bazı tartışmalar çıkabilir. Ancak Venüs’ün olumlu etkisiyle artan iyimserliğinizi kullanabilir, bu gerginliklerin oluşmasını engelleyebilirsiniz.

AKREP

Gündelik rutin işleriniz bugün vaktinizi almaya devam edecek. Ayrıca sağlıkla ilgili konularda da dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Elinizde olmadan gelişen bazı durumlar nedeniyle sağlık konularında bazı huzursuz edici etkiler ortaya çıkabilir ve sorumluluklarınız artabilir.

YAY

Aşk ve eğlence hayatınız bugün ön planda olacak. Sevdiğinizle birlikte katılacağınız gece eğlencelerinde iyi vakit geçirebilir ayrıca şans oyunlarında da güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında çocuklarınızla da ufak gezintilere çıkarak, onlara da vakit ayırabilirsiniz.

OĞLAK

Ev hayatınız ve ailenizle ilgili konular bugün gündeminizde olacak. Aile bireyleri arasında bazı tartışmalar yaşanabilir ve ufak görünen meseleler büyüyerek büyük sorunlar haline gelebilir. Aynı zamanda iş yerinizle ilgili sorumluluklarınızın da artması ailenize vakit ayırmanızı zorlaştırıyor.

KOVA

Bilgi, eğitim ve kişisel gelişimle ilgili konular bugün sizin için ön planda olacak. Bu alandaki çalışmalarınızda karşılaşacağınız olumlu gelişmeler sizi sevindiriyor. Özellikle yurt dışına yönelik planlarınıza odaklanıyor ve bununla ilgili üzerinize düşen sorumlulukları kolayca yerine getiriyorsunuz.

BALIK

Maddi konular bugün sizin için ön planda olacak. Yatırımlarınızla ilgili karşılaşacağınız olumlu gelişmeler ve yeni fırsatlar sizi sevindirecek. Ancak harcamalarınızda aşırıya kaçmamalısınız. Zira beklediğiniz destekle ilgili ek sorumluluklar almanız gerekebilir ve bazı zorluklar ortaya çıkabilir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.