Özgür Bilgi Kanalı

Sağlık açısından dişlerin her zaman için temiz olması gerekiyor. Ancak belli bir yaştan sonra diş sorunları başlıyor. Genetik sorunların yanı sıra çürüme ile meydana gelen sorunlar, estetik açıdan da sorun oluşuyor. Dişlerin sağlıklı bir şekilde kullanımı kadar gülümseme imkanı vermesi de önemlidir. Kliniğimiz, diş çürükleri ve gülümseme programı ile bu sorunları kısa sürede çözüyor.

Dişlerin çürümesiyle veya yaş itibariyle dökülmesi durumunda en iyi çözüm günümüz itibariyle implanttır. Bu yöntemde protez dişler çene kemiğine monte edilir. Ömrünüzün sonuna kadar bu dişleri kullanabilirsiniz ve çürüme gibi bir problemle karşılaşmazsınız. Bu konuda yapmanız gereken ilk işlem bu konuda uzman olan bir diş hekimine başvurmaktır.

Gülüş Tasarımı Fiyatları 2022

Dişsizlik kadar, dişlerin biçimsiz olması da ciddi bir sorundur. Dişlerin çarpık çıkması, kırık olması veya aralıklı olması, gülümsemeyi imkansız hale getirir. İnsanların dikkatini çeken çarpık dişler nedeniyle gülümsemek hayal olur. Bu tip hastalarımız aynada bile kendi kendilerine gülemezler. Bu sebeple gülüş tasarımı programımız sayesinde hastalarımız günlük hayatta hiç çekinmeden gülümseyebiliyor.

Tedavide özel bir program takip ediyoruz ve bu programda öncelikle hastanın ağız fotoğrafı çekiliyor. Bu fotoğraflar bilgisayar ortamında inceleniyor. Kırık dişler, çarpık dişler ve implantın uygulanacağı dişsiz kısımlar tek tek incelenir. İnceleme sonunda diş hekimlerimiz uygulanacak program konusunda karar verir. Hastanın onaylaması ile birlikte program uygulanır ve en iyi diş çözümleri üretilir.

Zirkonyum Gülüş Tasarımı Fiyatları

Kaplama, özellikle belli bir düzen içerisinde gelişmeyen dişler için oldukça etkili bir çözümdür. Doğuştan veya sonradan diş yapısının bozulması, dişlerin estetiğini bozar ve görünümünü olumsuz bir şekilde etkiler. Lamine olarak isimlendirilen bu madde sıcak ve soğuk etkiye karşı dayanıklı, sararma yapmayan ve her zaman beyazlığını koruyan özel bir maddedir. Zirkonyum kaplama da bu kategoride tercih edilen yöntemler içerisinde yer alıyor.

Daha fazla bilgi için; https://www.dentomega.com/izmir-lamine-dis-kaplama/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kişiye Özel Gülüş Tasarımı Fiyatları

Dişlerle ilgili konularda implant, profesyonel çözüm seçeneği oluşturan etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Günümüz itibariyle ‘implant’ diş sorununu tam anlamı ile çözüme kavuşturan etkili bir seçenektir. İnsan vücudu ile uyumlu olan protez, implantlarda da kullanılıyor ve çene kemiği ile uyum sağlıyor. Çürüme veya kırılma gibi problemlere neden olmayan implant, birinci sınıf diş tedavi yöntemlerinden biridir. Deneyimli diş hekimlerimiz, hastalarımız için güvenli ve kaliteli ‘implant’ çözümleri sunuyor.

Gülüş Tasarımı ve Beyazlatma

Günlük fırçalandığı halde beyazlamayan ve her zaman sarı kalan dişler, özel beyazlatma yöntemi ile daha beyaz hale gelebiliyor. Dişlerin yüzeyindeki kılcal çatlaklara yerleşen maddeler, dişin beyazlamasını önlüyor. Diş fırçası ile beyazlamayan dişleri kısa sürede uzman hekimlerimiz beyazlatıyor.

Gülüş Tasarımı ve Köprü Tedavisi

Seramikle kron arası bir kompozit ile gerçekleştirilen inley ve onley kaplama, diş yüzeyindeki çiğneme bölümünde yapılan özel bir tedavi yöntemidir. İnley kısmi, onley ise genel kaplama olarak tarif edilir. Bu yöntemde de diğer yöntemlerde olduğu gibi ilk aşamada dişlerin genel yapısı inceleniyor ve özel bir tedavi yöntemi oluşturuluyor.

Özel Diş Hekimi Ekibimiz

Modern olmakla birlikte profesyonel diş hekimleri ile hizmet veren kliniğimiz, uzman ekibi ile tanınıyor. Her hasta için özel diş tedavi yöntemi uyguluyoruz. Güler yüzlü hizmet veren ekibimiz muayene işlemi ile işe başlıyor ve dijital çekimler yapılıyor. Uygulama alanı uzman ekibimizce inceleniyor ve en uygun tedavi yöntemine karar veriliyor. Uygulanan tedavi yöntemi sonrasında hastanın alması gereken tedbirleri diş hekimlerimiz liste halinde sunuyor.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.