boranreklam.com

Boran Reklam, 1934 yılında faaliyetlere başlamıştır. 1934’ten günümüze oldukça gelişen reklam firması, alanında en iyiler arasında bulunmaktadır. Tasarlama, üretme ve uygulama konusunda oldukça gelişmiştir. Açık hava reklamcılığı sektörünün önde gelenlerindendir. Birçok yenilikçi  proje ile anılmakta olan firma birçok baskıda adını duyurmaktadır.

Boran Reklam; dijital baskı, araç kaplama, dış cephe uygulamaları, fuar ve tanıtım stantları ve daha birçok alanda hizmet vermektedir.

Dijital Baskı Hizmeti

 

Dijital Baskı, dijital bazlı görsellerin doğrudan materyallerin üzerine basılmasıdır. Yüksek hacimli lazer veya mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile yapılmaktadır. Boran Reklam dijital baskıda 20 yıldır öncülük yapmıştır. Kaliteli işçilik ile anılmakta olan firma iç mekân ve dış mekân dijital baskı işlemleri yapmaktadır. Bu kaliteli işçilik sayesinde dijital baskıda akla ilk gelen isimler arasına girmektedir.

Ayrıca dijital baskı diğer baskı işlemlerine göre oldukça uygundur. Kalıp hazırlama işlemi olmadığından daha kolay ve hızlı bir çözümdür. Dijital baskı çeşitleri de mevcuttur. Bunlar; one way vision baskı, folyo baskı, vinil baskı, mesh baskı olarak adlandırılmaktadır. Bu baskı çeşitlerinin tümü Baron Reklamda mevcuttur.

Dijital baskı fiyatları, baskıda kullanılacak malzemeler ve malzemelerin ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyatları Boran Reklam ile kolayca iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca Boran Reklamın internet sitesinden tüm baskıların görsellerine ve modellerine kolayca ulaşabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Araç Kaplama ( Giydirme) Hizmeti

 

Boran Reklam’ın bir diğer hizmeti araç giydirme, bir otomobilin görsel ile kaplanmasıdır. Araç üzerine bölgesel veya komple olarak uygulanabilir. Araç kaplamaları ise bir otomobilin orijinal renginin farklı bir renkte bir araç kaplama folyosu ile ve bazen de aynı renkte, parlak, mat veya şeffaf koruyucu bir tabaka ile tamamen kaplanmasıdır.

Araç kaplama oldukça tercih edilen bir hizmettir. Genellikle bu tip çalışmalarda araç rengi komple değiştirilmektedir. Eğer istenilirse logolar ve firma isimleri araç üzerine folyo kesilerek yapıştırılır. Birçok firma tarafından reklam da çok fazla tercih edilen bir hizmettir. Bu hizmette de firmamız oldukça bilinmekte ve öne çıkmaktadır. Birçok seçeneği bulunan araç kaplamalarının tümüne firmanın web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikEvde Sağlık Hizmetlerine Ulaşmanın Kolay Yolu
Sonraki İçerikAlka Teknik Aluminyum Süpürgelik Modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz