havalandırma sistemleri

Son dönemde birçok işletme ve sanayi tesisi faaliyetlerinin sürdürülebilir ve daha sağlıklı olması için havalandırma sistemlerine ve ekipmanlarına gereksinim duyuyor. Bu nedenle havalandırma sistemleri ve ekipmanlarının montajının ve kurulumunun kesinlikle işi bilen firmalar tarafından yapılması önemlidir. Eğer siz de şirketinizin ya da işletmenizin havalandırma sistemi konusunda ihtiyacı bulunuyorsa bu konudaki en büyük yardımcınız Nursaç Endüstriyel Havalandırma Sistemleri olabilir.

Nursaç Havalandırma Sistemleri

1950 yılında Ali İhsan Gürbüz’ün girişimiyle kurulan bir sanayi tesisi olan Nursaç Havalandırma Sistemleri, bugün ülkemizin en büyük havalandırma sistemlerinin üreticisi ve satıcısı konumunda olan firmalarından birisidir. 1971 tarihinde ise müthiş bir büyüme ivmesi yakalayarak üretim tesislerini ve atölyelerini büyütme kararı alan şirket sanayi bölgesine taşınarak burada Nur Aspiratör şirketi adı altında faaliyetlerine devam etmiştir. Bu yıllarda özellikle havalandırma ekipmanları ve tozsuzlaştırma mekanizmaları üzerine yoğunlaşmıştır. Çok büyük köklü firmalar ile iletişim ve işbirliği içerisinde olan Nursaç 1992 yılında ise Nursaç Sanayi ve Ticaret şirketi adı altında faaliyetlerini sürdürmüştür.

Misyon ve Vizyon Politikası

65 yılı aşkın bir süredir endüstriyel havalandırma sistemleri konusunda sektörün en önemli temsilcilerinden biri olan Nursaç Havalandırma Sistemleri son derece yüksek teknoloji üretim tesisleriyle içinde bulunduğu sektörde olup biten gelişmeleri çok yakından takip ediyor. Sektörden elde ettiği deneyim ve bilgiyi profesyonel bir şekilde müşterilerine ulaştıran Nursaç Havalandırma Sistemleri, oluşturduğu teknik altyapı ve uzman teknik ekibiyle piyasanın en tanınan simalarından biri olmayı başarmıştır. Öte yandan çözüm odaklı bir şirket olan Nursaç’ın en büyük gelecek hedeflerinden birisi kalite ve güvenilirlik anlayışından ödün vermeden sektörün en büyük firmalarından biri olmaktır.

Kalite Politikaları

Her biri genç ve dinamik olan personel kadrosuyla birlikte müşterilerine her zaman kaliteli ve dürüst hizmet ulaştırma amacında olan bu İzmir havalandırma sistemi üreticisi şirket, son derece yüksek teknolojiden dizayn edilen, modern üretim tesisleriyle havalandırma sistemlerini imal etmekte ve gerekli montaj işlemlerini yerine getiriyor.

Ürün ve hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi sağlamak için www.nursac.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here