Özgür Bilgi Kanalı

yemek

Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirirken her şeyin dört dörtlük olmasını istersiniz. Konukların oturma düzeninde, masaların süslenmesi, müzik organizasyonu vb. her şeyin birbiriyle uyumuna dikkat edersiniz. Sizin hayal ettiğiniz düğünde catering firması Misafirliq de konuklarınızın unutamayacağı lezzetler ile sofraları donatır. Profesyonel aşçıların ellerinden çıkan dünya ve geleneksel mutfağa ait lezzetler ile en özel gününüzde sevdiklerinizi çok daha şık bir şekilde ağırlayacaksınız. Hayallerinizdeki organizasyonlarda sofradaki yardımcınız Misafirliq’ten şimdi menüleri inceleyin, siparişinizi erkenden oluşturun.

Özel Günleriniz İçin Hangi Yemek Menülerini Seçebilirsiniz?

Misafirliq, özel günleriniz için birbirinden farklı lezzet seçeneklerine sahip yemek menüleri sunar. Burada yemek menüsü olarak;

  • Açık Büfe Menüleri
  • Davet Menüleri
  • Sofra Menüleri
  • Yemek Paketleri bulunur.

Her kategori içerisinde de organizasyonun özelliğine göre bir menü çeşidi vardır. Ramazan Açık Büfe Menüsü, nişan parti menüsü, barbekü menüsü, ofis kahvaltısı menüsü, brunch menüsü vb. lezzetler sunulur.

Düğün Organizasyonları İçin Özel Yemek Menüleri

Düğün veya nişan gibi organizasyonlarınız için yemek menülerinde nişan menüleri vardır. Ancak çok daha farklı bir nişan, düğün menüleri oluşturmak isterseniz Davet Menüleri ile birlikte Kendi Menünü Oluştur seçeneğinden de; başlangıç lezzetleri, ara sıcaklar, ana menü, tatlı seçeneklerini özelleştirebilirsiniz.

Lezzet seçeneklerinde her gıda en taze ve doğal haliyle alınır. Organizasyon tarihinize yakın bir zamanda yapılan lezzetler sofralarınıza da en taze haliyle gelir. Kokteyl tarzı bir davet düşünüyorsanız da açık büfe seçeneklerinden güzel bir menü oluşturabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, tadı damakta kalan lezzetler ile misafirlerinizi çok güzel ağırlamış olacaksınız.

Misafirliq İle Özel Hissettiren Sofraları Tercih Edin!

Misafirliq ile düğünleri veya daha farklı organizasyonlarınızı planlamanın avantajlarından birisi de lezzetli menüler dışında sunum hizmeti de alabilmenizdir. Garson hizmeti ile yemekleri sofralara profesyonel ekibimiz servis eder. Giyimiyle ve sunum tarzıyla profesyonel bir hizmeti deneyimlemiş olursunuz. Ayrıca yemek takımı olarak da istediğiniz servis ürünlerinden tercih edebilir, sofra çiçekleri ile dekorasyonunuza da farklı bir görünüm katabilirsiniz. Misafirliq ile özel hissettiren sofraları deneyimlemek için siparişlerinizi organizasyonlarınızdan en az 2 gün önce vermenizi tavsiye ederiz. Üstelik konuk sayısı gibi faktörleri de düşünecek olursak bu süre biraz daha erken bile olabilir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.