Televizyon ekranlarına ilk defa 27 Ocak 2019 tarihinde gelen ve bu tarihten 8 Ekim 2019 tarihine dek olan süreçte 21 bölüm olarak çekilen Kardeş Çocukları Dizisi, son bölümünü 8 Ekim 2019’da Star TV yayını ile gerçekleştirmiş ve ekranlara veda etmiştir. Oyuncu kadrosu ve senaryo ile çok defa izlenmek istenen, bugün dahi internette tekrarlarını izleten dizilerden biri olan Kardeş Çocukları, yönetmenliğini Faruk Teber, senaryosunu Sırma Yanık, yapımcılığını ise Faruk Turgut’un üstlendiği bir projedir. Gold Film tarafından 2 sezon ve 21 bölüm olarak hazırlanan dizi, ekranlara vedasının ardından, bugün bile merak ediliyor. Peki, Kardeş çocukları dizisinin konusu nedir? Kardeş çocukları oyuncuları kimlerdir?

Kardeş Çocukları Dizi Konusu Nedir?

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ ve Ayşa Bingöl’ün yer aldığı Kardeş Çocukları, televizyon ekranlarına 27 Ocak 2019’da Star TV ile yansımıştır. Dizinin konusu, Ümran (Ayça Bingöl) ve kızı Hayat (Afra Saraçoğlu)’ın yaşamış olduğu aile trajedisine dayanır. Hayat babasından sürekli dayak yerken, Ümran buna daha fazla dayanamaz ve kocasını kazara öldürür. Bu sırada İstanbul’da jet sosyetede yaşayan kız kardeşi ve kızı ise bambaşka bir hayat sürmektedir. Gelen trajedi haberi ile kız kardeşler ve kızlarının hayatları baştan aşağıya değişecek ve dizi kardeş çocuklarının çekişmesi ile hayatlarını konu alacaktır.

Kardeş Çocukları Dizi Oyuncuları ve Karakterleri

Kardeş Çocukları dizisi güçlü bir kadro ile çekilmiş ve yayınlandığı dönemde oldukça dikkat çekmiştir. Dizide yer alan oyuncular ve karakterleri:

  • Mehmet Aslantuğ (Yıldırım Saner)
  • Ayşa Bingöl (Ümran)
  • Nur Fettahoğlu (Umay)
  • Afra Saraçoğlu (Hayat)
  • Çiğdem Selışık Onat (Rezzan)
  • Cem Davran (Adnan Harmancı)

Güçlü başroller ve yan roller ile desteklenen kurgu, Yıldırım Saner, Ümran, Umay, Hayat ve Rezzan arasında geçenleri konu alarak 21 bölümde ekranlardan ayrılmıştır.

Önceki İçerikNesine Canlı Sonuçlar
Sonraki İçerikEpilepsi Nedir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz