İtalyan teknolojisi üretilen BRC; yeni nesil araçlarla son derece uyumlu, Avrupa Birliği standartlarına uygun hem ekonomik hem de çevre dostudur. Yaygın bir müşteri memnuniyeti ile tercih edilen ilk marka olmuştur. Zamanla herhangi bir bozulma olmayan LPG ayarları ile yakıt tasarrufu sağlayan bu teknoloji, Avrupa Birliği standartlarına göre üretilmiştir. Yangın gibi birçok testten geçmiş güvenilir bir otogaz sistemidir. Türkiye’de ve dünyada varlığı halen sürdürmekte olan BRC, tüm araç markaları tarafından da tercih edilmektedir. Dünya çapındaki birçok otomobil markası BRC ile anlaşmalıdır.

BRC, otomobil firmalarına LPG ve CNG dönüşümü için gerekli orijinal markaları üreten bir dünya markasıdır. 2A Mühendislik BRC’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak aynı misyonu ülkemizde devam ettirmektedir. Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de BRC oldukça tercih edilmektedir. BRC Türkiye, Avrupa’da sunduğu tüm fırsatları ülkemizde de sunmaktadır.

BRC Türkiye LPG Taktırma Hizmetleri

 

Yaygın bir servis ağı olan ve otomobille teknolojik bir uyum içinde olan BRC, gerek satış sonrası teknik destek gerekse eğitim ve lojistik destek sağlamaktadır. Uygun Lpg taktırma fiyatları için brcturkiye.com sitesinde ayrıntıları bulabilirsiniz. Fiyatları buradan kolayca öğrenebilir hatta BRC Türkiye ile iletişime geçip fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lpg regülatörü; LPG tankından gelen sıvı LPG’nin, motor suyundan aldığı sıcaklıkla ısıtılarak buharlaşmasını sağlamaktadır. Ardından buharlaşan bu gazı, diyafram vasıtası ile karbüratör veya sıralı sistemlerde bulunan enjektörlere gönderir. Halk arasında LPG tüp beyni olarak da ifade edilir ve tanınır. Adından da anlaşıldığı üzere LPG kitlerinin en önemli ekipmanlarından biridir.

BRC Türkiye lpg regülatörü alanında da oldukça tanınan ve bilinen bir isimdir. Bu nedenle çok fazla tercih edilmektedir. Araçların markasına göre fiyatlarında da değişiklik göstermektedir. Yüksek güçteki kullanılan motorlarda fiyatı artış göstermektedir. Uygun fiyatlara erişim sağlayabilmek için firmamız ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.

BRC Türkiye web sitesine girerek iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerini ve ürünlerini inceleyebilir kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.  Montaj, kontrol ve bakım içinde hizmet alabilirsiniz.

Önceki İçerikTaşkonaklar Mağara Oteli ile Unutulmaz Balayılar
Sonraki İçerikKaliteli Ahşap Pencere Modelleri İçin Arbor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz