Özgür Bilgi Kanalı

Gypsy Rose Blanchard, 2015 yılında annesini öldürmesiyle gündeme gelen ve hikayesi Hulu’da yayınlanan “The Act” dizisine konu olan kişi, kocasından ayrıldı.

Blanchard, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda eşi Ryan Scott‘tan ayrıldıklarını duyurdu. 2018 yılında evlenen çiftin, Christian adında bir oğlu var.

Blanchard paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Ryan ve ben ayrıldığımızı bildirmek için buradayım. Bu karar kolay olmadı ve her ikimiz için de zor bir süreç oldu. Oğlumuz Christian için en iyisini yapmak için birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Herkesin anlayışını ve mahremiyetimize saygısını rica ediyorum.”

Blanchard’ın ayrılık sebebiyle ilgili herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Gypsy Rose Blanchard’ın Hikayesi:

Blanchard, Munchausen by proxy sendromu hastası olan annesi Dee Dee Blanchard tarafından yıllarca istismara maruz kaldı. Annesi, Gypsy’nin hasta olduğunu ve tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olduğunu iddia ederek onu ilaçlara ve gereksiz ameliyatlara maruz bıraktı.

2015 yılında Gypsy ve erkek arkadaşı Nicholas Godejohn, Dee Dee’yi bıçaklayarak öldürdüler. Gypsy, ikinci derece cinayetten mahkum edildi ve 10 yıla kadar hapis cezasına çarptırıldı.

Blanchard’ın hikayesi 2017 yılında “Mommy Dead and Dearest” adlı bir belgesele ve 2019 yılında “The Act” adlı bir Hulu dizisine konu oldu.

Ek Bilgiler:

  • Gypsy Rose Blanchard şu anda 29 yaşında.
  • Oğlu Christian 2 yaşında.
  • Ryan Scott, Blanchard’ın ikinci eşi.
  • Blanchard, 2023 yılında şartlı tahliye olma şansına sahip.

Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.