Özgür Bilgi Kanalı

KOMEK KAYITLARI

Konya’da KOMEK (Konya Meslek Edindirme Kursları) başvuruları online olarak açıldı. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, komek.org.tr adresinden kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler. KOMEK, güz döneminde yüz yüze eğitimle hizmet verecek ve başvurularını online sistem üzerinden kabul edecek. https://pars.komek.org.tr/donem

Başvurular 26 Eylül ile 9 Ekim tarihleri arasında http://konya.bel.tr ve http://komek.org.tr adreslerinden yapılacak. KOMEK, 366 farklı branşta eğitimler sunacak, bu branşlar arasında Model Uçak (ATA) Yapımı, Elde Maraş İşi, Rusça, Seramik, Çini İşlemeciliği, Java ile Programlama, Kısa Film Yapımı, Kaligrafi, Minyatür Sanatı, Bisiklet Kullanma Eğitimi, Ses Eğitimi, İlmihal gibi alanlar bulunmaktadır. Ayrıca yüz yüze eğitimlerde ilk kez açılacak branşlar arasında Ahşap Tasarım ve Modelleme, Vantrolog, Türk Halk Oyunları, Kangoo Jumps, Alçı Rölyef (Sculpture Painting) Eğitimi, Görme Engellilere Yönelik Braille Satranç, Reformer Pilates, Spinning, Depreme Hazırlık ve Okuma gibi eğitimler de yer almaktadır.

Uzaktan online eğitim linki için tıklayınız.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.