Özgür Bilgi Kanalı

Lisans ve önlisans mezunları bu habere dikkat! KPSS 60 puan alan o kadroya yerleşiyor! Memur alım detayları belli oldu

Personel alımları hakkında merak edilenler ve başvuru şartları hakkında bilinmesi gerekenler…

Personel alımı ile ilgili incelemeler sürerken, KPSS’den 60 veya daha fazla puan alanlar fırsatlarını değerlendiriyor. İlan, lisans ve önlisans eğitimi almış adayların başvurabileceği belirtiliyor ve başvuru ayrıntıları da tek tek açıklanmıştır. İşte personel alımı hakkında merak edilenler ve başvuru şartları hakkında bilmeniz gerekenler… Tüm ayrıntılar ele alındı…

Horasan Belediyesi, personel işe alma işlemi için hazırlıklarını tamamladı. İş ilanında, adaylardan istenen koşullar detaylı bir şekilde açıklandı ve son başvuru tarihi olarak 5 Mayıs 2023 tarihi belirtildi. İşe alımla ilgili tüm ayrıntılar burada yer almaktadır…

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Horasan Belediyesi’nin duyurusunda, eğitim şartını karşılayan adayların başvurabileceği belirtiliyor. 2022 KPSS sınavında, unvanlara özgü kategoride en az 60 KPSS puanı gerekiyor.

Adaylar, etik olmayan sebeplerle çıkarılmadığı kurum ve kuruluşlarda daha önce çalışmış olmalıdır.
2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nda belirtilen hükümlere göre, 13 Ekim 1983’te açıklanan kurallar dahilinde, B sınıfı sürücü belgesinin olması gerekmektedir.

Horasan belediyesi çalışan alımları ne zaman gerçekleştirilecek?

Horasan Belediyesi, çalışanlarını yenilemek için personel alımı yapacaklarını duyurdu. Başvuruların 2 Mayıs 2023 tarihinde başlayacağı ve 5 Mayıs 2023 tarihine kadar devam edeceği bildirildi. Adaylar başvurularını şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapabilecekleri belirtildi. , geri gönderim garantili posta yöntemiyle yapacakları başvurularında Kazım Karabekir Mahallesi Yavuz Selim Cd. No: 48 HORASAN/ERZURUM adresine gitmeleri gerektiği belirtilmektedir. Gerekli evrakları başvuru dosyanıza ekleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Horasan Belediyesi başvurularını e-posta yoluyla da horasanbelediye@hotmail.com adresine iletebilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.