Markanıza Mottocup ile Kurumsallık Katın


motto cup

İşletmelerinizde ya da evde, seyahatlerde adeta kurtarıcı görevi gören, pratik ve hijyenik karton bardakların kullanımı günümüzde daha da arttı. Bunda artan gıda işletmelerinin de etkisi var. Artı olarak da ofislerde, hastanelerde, yemekhanelerde vb yerlerde hijyenik koşulların sağlanması adına da karton formunda bardak, kap gibi unsurlardan yararlanılmaktadır. Durum böyle olunca bu ürünlerin farklı üretim özellikleri de doğmuştur.

 

Mottocup’ta farklı ölçülerde karton bardak, plastik bardak, dondurma kapları, yemek kapları bulabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerde markanıza özel tasarımları, sloganları kullanarak, markanızın kurumsal görünümüne şık bir katkıda bulunabilirsiniz. Toptan siparişle birlikte daha uygun fiyatlardan yararlanabilmek adına ihtiyaç duyduğunuz ürünleri siteden inceleyebilir, siparişinizi anında oluşturabilirsiniz.

Karton Bardaklarda İstediğiniz Tasarımlar

Eğer özellikle bir gıda işletmesi, kahve markasıysanız, sunumlarda kullanacağınız ürünlerin akılda kalıcı tasarımlarda olması önemlidir. Kahve ve çay gibi içeceklerin günümüzdeki tüketimine baktığımızda gel-al hizmetinin ne kadar revaçta olduğunu görebilirsiniz. Hal böyleyken cam, porselen gibi materyallerden yapılan bardaklar yerine karton olanlar daha çok iş görür olmuştur. Böyle bir rahatlığı yaşayıp aynı zamanda karton bardakların tasarımlarında da şıklık elde edebilirsiniz. Müşterilerinizin aklında kalıcı, beğeni toplayacak tasarımlar ile bardak, yemek kabı gibi birçok unsuru tercih edebilirsiniz.

 

Bu taleplerinizde firmamıza, istediğiniz tasarıma ait dosyaların da iletilmesi gerekecektir. Karton kalitesi tek duvarlı ve çift duvarlı olarak değişebilir. Aynı zamanda plastik bardaklarda da kimilerinde tek seçenek şeffaf olabilir. Üzerinde basım yapılabilen seçenekleri için ise sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Yemek ve Dondurma Kapları İçin Özel Baskı

Toplu yemeklerde, davetlerde misafir sayısı arttıkça sunum ürünleri de artacaktır. Bunların kullanımı sonrasında bir temizliğe tabi tutulmaları gerekir. Ancak sunum ürünlerini aratmayacak pratik ve şıklıkta olan karton yemek kapları, dondurma kabı ile kullanım sonrasında temizlik derdinden kurtuluyorsunuz. Ürünleri geri dönüşüme uygun olduğundan da doğa dostu bir kullanımı tercih etmiş olacaksınız.

 

Yemeklerde, dondurmalarda sıcak ve soğuğa karşı hassasiyet için kaplar da üstün özelliktedir. Sızdırma yapmaması, taşımada kolaylık sağlamak açısından çift duvarlı seçenekleriyle üretilirler. Bu ürünler üzerinde de markanıza ait logo ve tasarımlarla bir üretim gerçekleştirebilirsiniz.

Toptan Plastik Bardak Siparişi İçin Mottocup!

Marketlerde de bulabileceğiniz karton veya plastik bardakların toplu siparişi çok daha uygun fiyatlara gelmektedir. Özellikle logolu karton bardak gibi bir ihtiyacınız varsa karton bardak üretimi yapan bir firma ile çalışmanız gerekecektir. Üretim teknolojisi ve baskı kalitesinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak Mottocup, toplu siparişlerinizde sizlere aradığınız avantajları da sunmaktadır. Sadece bardak değil, taşıyıcı, çanta, yemek kapları, bardak kapakları, karton şekerlik ve bunlar gibi ürünleri de markanıza özel tasarımlarıyla temin edebilirsiniz.