Özgür Bilgi Kanalı

yeminli tercüme bürosu
yeminli tercüme bürosu

Noter yeminli tercüme, yeminli tercümesi yapılan evrakların noterliklerce tasdik edilmesi işlemidir. Günümüzde resmi kurumlarda gerçekleştirilen uluslararası pek çok işlem için belgelerin tercümesine noter tasdiki yapılması gerekmektedir.

Noter Yeminli Tercüme Talep Edilen İşlemler…

Vize için bazı ülkeler tarafından belli başlı belgelerin yeminli tercümesinin ardından bağlı bulunulan noterliklerce onaylanması talep edilmektedir. Vatandaşlık, ikamet ve oturma izni gibi süreçler için de yine ülkeden ülkeye değişmekle birlikte istenen evraklar için noter tasdiki gerçekleştirilmektedir.

Evlilik işlemleri, bankacılık işlemleri ve şirket kuruluş işlemleri de noter yeminli tercüme hizmetine ihtiyaç duyulan işlemler arasındadır.

Vekaletname, imza sirküleri, muvafakatname, pasaport, diploma, transkript, aile cüzdanı, sicil gazetesi gibi belgeler tüm bu işlemler için sıklıkla tercüme edilmektedir.

Noter yeminli tercüme işleminde tercüme ücretinin dışında noter tasdik ücreti de ödemeniz gerekmektedir. Dolayısıyla belgelerinizde bir hata ile karşılaşmanız durumunda geri dönüşü bulunmamaktadır. Noter yeminli tercüme konusunda uzman bir tercüme bürosu noter tasdik gerektiren tüm tercüme süreçlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Noter Yeminli Tercüme Taleplerinizde Okeanos…

Okeanos Tercüme, kurulduğu günden bu yana kaliteli ve güvenilir noter yeminli tercüme hizmeti vermektedir. Okeanos ile noter tasdiki yaptırdığınız evraklarınızda herhangi bir sıkıntı yaşama olasılığınız oldukça düşüktür. Çünkü Okeanos Tercüme, EN15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda tercüme projeniz belirli bir organizasyon ve işbirliği içerisinde tercüme edilmektedir. Tercüme işlemi gerçekleştirilen metin editör ve kontrolör ekibimiz aracılığıyla tekrar gözden geçirilmektedir. Böylelikle hata payı sıfıra inmektedir.

Okeanos Tercüme, müşterilerine profesyonel hizmet vermek adına kadrosunu mütercim tercümanlık mezunu kişilerden oluşturmaktadır. Sahip olduğumuz tercüman kadromuzun her birinin belirli bir uzmanlık alanına sahip olması projenizin hitap ettiği sektöre ilişkin süreci hızlandırmaktadır. İngilizce başta olmak üzere Arapça, Fransızca, Almanca, Farsça, İspanyolca vb. pek çok dilde profesyonel hizmet verilmektedir.

Noter yeminli tercüme fiyatları tercüme büromuz tarafından karakter sayısı ve yeminli tercüman kaşe ve imzasının resmiyetinden dolayı sayfa sayısı üzerinden belirlenmektedir. Müşteri bütçesi her zaman düşünülmekte buna uygun olarak fiyatlar düzenlenebilmektedir.

Noter yeminli tercüme hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye ulaşmak için info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı hatlarımızdan da bizlere ulaşabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.