Özgür Bilgi Kanalı

survivor

Kırmızı ve Mavi takımlarının kıyasıya mücadelesine sahne olan Survivor’da bu akşam beklenmedik ayrılıklar yaşandı. Acun Ilıcalı’nın duyurduğu haber adada şok etkisi yarattı.

Kırmızı takımdan Gizem Memiç ve Mavi takımdan Yağmur’un sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Gizem Memiç’in sağlık sorunu nedeniyle adadan ayrılması gerekirken, bileğinden sakatlanan Yağmur yarışmaya devam edemeyecek.

Acun Ilıcalı, yarışmacılara veda ederken üzüntüsünü dile getirdi ve her iki yarışmacıya da geçmiş olsun dileklerini iletti. Ilıcalı, Gizem ve Yağmur’un Survivor’a veda etmesinin adada büyük bir boşluk yaratacağını da sözlerine ekledi.

Gizem ve Yağmur’un ayrılışıyla birlikte Kırmızı ve Mavi takımlar yeni yarışmacılarla güçlendirilecek. Survivor’da heyecan ve mücadele dolu yeni bir dönem başlıyor.

Survivor’da bundan sonra neler olacak? Yeni yarışmacılar kimler olacak? Takımların dengesi değişecek mi? Tüm bu soruların cevabı yeni bölümlerde.

Survivor’ı her Salı, Çarşamba ve Perşembe akşamları 20.00’de TV8’de izleyebilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.