Özgür Bilgi Kanalı

Sezonun trendlerini mi merak ediyorusunuz? 2017 ‘in gözdesi olan bol paça pantolonlar…

Bol paça pantolonlar hem rahattır, hem de kalçaları dengeler, paça tasarımı kalçayı dengelediğinden geniş kalçalı bayanların daha çok tercih ettiği bir üründür. Basenleri olan bayanların da ilgi odağı bol paçalı pantolonlar. Tabi bununla birlikte boy oranıda önemli kısa boylu kadınlar için yüksel bel ve bol paça pantolonlardan uzak durmalıdırlar. orta ve uzun boylu bayanlar yüksel bel ve bol paça pantolonlarını topuklu ayakkabılar ile kombinleyip şıklıklarına şıklık katabilirler. Boyunuz daha uzun gözükmesini istiyorsanız düz renk bol paça pantolon modelleri size uyumlu olacaktır. Bol paça pantolonlar bu yılın en şık kırmızı, yeşil, bordo, siyah, beyaz, gri, mor, sarı kış renklerini üzerinizde taşıyarak kombinlerinizi yapabilirsiniz. Modacılar bu modellerin kumaş özelliklerini de göz önünde bulundurarak yün, kaşe, pamuklu kumaşlardan altarnetifleri sunmuşlardır.

Yılın en güçlü tasarımı desenli bol paça pantolonlar 2017 in trendi… Yüksek belli pantolon giydiğinizde içinize bluzunuzu sokarak giyebilirsiniz. Mİni ceketleriniz ile bol paça pantolonlarınız çok yakışacak özellikle biker ceketlerle kombinleyebilirsiniz. Genelde bol paça pantolonlar yüksel bel olduğu için en güzel crop tops üstler ile kombinlendiğnde çok şık duruyor. Bol paça pantolonlar ile ayakkabı seçimleri topuklu, dolgu topuklu ayakkabılar ile göz kamaştıracaksınız. Boyunuz uzun ise düz tabanlı ayakkabılarla da bu görünümü sağlayabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.