Özgür Bilgi Kanalı

QNB Finansbank’ın 2012 senesinde dijital ortamda şubesiz ve masrafsız hizmet olarak lanse edip kullanıma sunduğu Enpara.com‘u, Enpara müşteri numarası öğrenme işlemini inceledik.

ENPARA.COM NEDİR?

Enpara müşteri numarası öğrenme konusundan önce kısaca Enpara.com nedir sorusunun cevabını verelim. Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası olarak açıklayabileceğimiz Enpara.com, şubesiz bir sistem olarak maliyetsiz bankacılık hizmeti veriyor. QNB Finansbank’a ait olan Enpara.com sistemi; tüm bankalarda olduğu gibi kanun ve düzenlemelere tabi olarak çalışıyor. Bu konuda güvenliği diğer bankacılık hizmetleri nasılsa o şekilde sağlıyorlar, içiniz rahat olsun.

ENPARA.COM VE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Günümüzde dijital bankacılığın gelişmesi ile birçok vatandaş işlemlerini online olarak yapıyor. Zamandan tasarruf ettiren bu sistemin maliyetsiz versiyonu Enpara.com, kullanıcılarına daha pek çok kolaylık sağlıyor. Peki, enpara.com’un sağladığı avantajlar nedir?

· Kullanıcılar EFT/havale ve fatura ödeme işlemleri için hiçbir masraf ödemez.

· Enpara.com sözleşmesine göre hiçbir müşteri, kredi kartı aidatından sorumlu tutulmaz.

· Kazandırma odaklı çalışan bu sistemde, birikimlerinizi tanışma faizi, hoş geldin faizi gibi geçici kampanyalarla değil her daim yüksek faiz oranlarıyla artırabilirsiniz.

· Enpara‘nın internet ya da cep bankacılığından başvuruda bulunduğunuz ihtiyaç kredilerine masraf ödemesi istenmez.

· Kredilere düşük faiz oranları verilir.

· Enpara.com kullanıcıları, QNB Finansbank ATM’lerinde ücretsiz bir şekilde işlem gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra bankanın “Üç banka, tek ATM” iş birliği sayesinde, bir ay içerisinde ilk üç işleminizi DenizBank ve TEB ATM’lerinden de ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

ENPARA BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Siz de Enpara dünyasına katılmak isterseniz yapmanız gerekenler çok basit. İlk olarak bankanın web sitesine girip burada yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Hiç vakit kaybetmeden banka size bir randevu oluşturacak. Enpara.com dünyasının ayrıcalıklarından biri olarak, adresinize kadar gelen çalışanlar sayesinde başvuru işlemlerini kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu noktada aklınızdaki tüm sorular cevaplanmış, sözleşmeniz imzalanmış, hesabınız açılmış ve kartınız teslim edilmiş olacaktır.

ENPARA.COM MÜŞTERİ NUMARASI NASIL ÖĞRENİLİR?

Birçok kullanıcının merak ettiği Enpara müşteri numarası öğrenme işlemi, hiç vaktinizi almayacak kadar kolay.

İlk olarak müşteri hizmetlerini arayarak, sizden istenilen güvenlik sorularının cevabını verdikten sonra müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz. Ya da internet sitesine girerek oturum açın. Buradaki menüden ‘Hesaplarım’ kategorisine tıklayın. Hangi hesabınız için Enpara müşteri numarası öğrenmek istediğinizi belirtin. Seçim yaptıktan sonra karşınıza gelecek hesap verileri içerisinde müşteri numaranızı görebilirsiniz. İşte Enpara müşteri numarası öğrenme işlemi bu kadar basit!


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.