Slap Battles Nasıl Oynanılır?


Slap Battles Nasıl Oynanılır

Slap Battles, adında olduğu gibi bir tokat atma oyunudur. (Sormayın Neden Bilmiyorum) Tokat attıkça yeni eller alabilirsiniz. Bu ellerin süper güçleri bulunmaktadır. Bazıları pasif, bazılarının süper gücü ise E tuşuna basarak açılır.

Oyunda Ne Yapmamam Gerekir?

 

Oyunda yapmamanız gereken şeyler hile yapmak, minik hilelerle tokat puanı almak, kötü davranmak gibi şeylerdir. Eğer bunları yaparsanız ya geçici, ya da SONSUZ olur.

 

Oyundaki Gizli Şeyler Nedir?

 

Oyunda 4 gizli şey bulunmaktadır. Bu gizli şeylerin 2’si hiç yardım etmez ve sadece gizli bir detay için kullanılmaktadır. Hadi bunların ne olduğuna başlayalım.

 

Birinci, Dönme Eli

 

Dönme elini almak için -3 tokat puanı almanız gerekir. (Neden bilmiyorum) Ama bazıları eğer 0 tokat puanımız varsa ve bu eli alırsak -3 tokat puanımızın olcağını söylüyorlar. Ben hiç test etmedim ama siz oyuna yeni iseniz deniyebilirsiniz. Bu el lobide yukarı sağ bir yerdedir. Bir oyuna gelirseniz o kendikendine döner ve “No Need To Be Upset” şarkısını oynatır. Gücü azdır ama kombo yapmak için çok iyidir. Bu kombolar size daha fazla tokat puanı almanızı sağlar.

 

İkinci, Mahkeme Kanıtı Ödülü

 

Eğer lobinin sağ yerine cama doğru aşağı inerseniz ve oranın altına bakarsanız bıçaklanmış bir karakter görüceksiniz. Eğer ona tıklarsanız, bir ödül alırsınız. Ödülün ne yaptığını soruyorsanız, hiçbir şey yapmıyor. Bu birinci gizli detaydır.

 

Üçüncü, Hata Eli

 

Hata elini almak biraz zordur. Bulunması değil, tokat puanı gereklidir. Hata elini almak için ilki önce 20000 tokat puanı gerekir. Nerde olduğunu soruyorsanız çok basit, lobide sağda (eğer portallara bakıyorsanız solda) bir altın yüz heykeli görceksiniz. Oranın arkasında hata eli vardır. (Eskiden hata eli diye bir şey yokmuş ve hata eli Barack Obama eliyle değiştirilmiş ve neden olduğundan hiçbir fikrim yok.) Hata eli aldınıza değer bir eldir. Çünkü ne olursa olsun herkesi tek bir vuruşda yok eder ve boşluğa uçurur. Bunu nasıl bloklayabilirim? Diye sorarsanız 3 el bloklayabilir. Birincisi Altın el. Çünkü özel gücünü kullandığında hata eli ona vuramayacktır ama altın el ona vurabilecektir. İkincisi, Bloklandın eli. Eğer hata eline bir kere vurabilirseniz o ölene kadar size bir daha vuramayacaktır. Bu herkese geçerlidir ama her zaman sadece 1 kişiye uygulanabilir. Üçüncüsü, Seyirci eli. Bu eli almak için robux gerekir. Bu elle ölmek imkansızdır ama sizde vuramassınız. Adından dediği gibi sadece bir seyirci bu.

 

Dördüncü, Ördek Ödülü

Ördek ödülünü almak için mavi portaldan yani yalnızca varsayılan el portalından girerseniz bir ağaç görürsünüz. O ağacın yanına giderseniz tatlı bir ördek görürsünüz. O ördeğe tıklarsanız bir ördek ödülü alırsınız.

 TURNUVA

 

Her 10 – 15 dakikada bir turnuva olur. Bu turnuvada kazanan 100 tokat puanı alır. Ama turnuvada oynadığınız dikdörtgen küçülür. Kazanmak için diğerlerini aşağı atmanız gerekir. Eğer sadece bir kişi gelirse sizi öldürür ve 10 ve 15 dakika daha bekler.

Oynamak için tıklayınız: https://www.roblox.com/games/6403373529/Slap-Battles

Yazan: Ali Toker (10 Yaşında)


yemlihatoker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.