Özgür Bilgi Kanalı

turhost hosting

Her yıl yaptığım gibi her sene hosting firmalarını incelemekteyim. Bu yılın da gözümdeki popüler hosting firması Turhost diyebilirim. Hosting firması seçerken genelde en kaliteli hizmet sağlayan yatırım ve yeniliklerini incelerim. Firmaların kendi bünyelerinde barındırdıkları sunucularında devamlı güncelleme ve optimizasyonları ile birlikte sunucularını güncel tutması önemlidir. En iyi hosting hizmetleri sağlayan barındırma firmasında arayacağınız özellikleri, desteği ve performansı bulabilirsiniz.

Turhost’un Sağladığı Hosting Hizmetleri

Linux Hosting

PHP, HTML yapılarda performanslı bir şekilde çalışan Linux hosting, Yüksek kaynaklı sunucularda barındırılan, tecrübeli mühendisler tarafından optimizasyon edilen en güncel ve performanslı paketlerdir. Turhost’un sunduğu hosting barındırma hizmetlerinde en göz alıcı nokta, hız ve sunucu kalitesidir. WordPress veya PHP uygulaması ile yapılan yazılımları kullanmak isterseniz eğer, Linux Hosting paketlerimizi incelemek için Tıklayınız!

Windows Hosting

ASP.NET, PHP veya HTML uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırabilen, hız ve performansından ödün vermeyen, güncel versiyonları ile sunduğu performanslı windows hostingleri denemelisiniz. MSSQL veritabanı desteği ile yenilenen sunucularda bulunan hosting paketlerini incelemeyi unutmayın. İndirim fırsatları ile yeni windows hosting paketleri yayındadır.

WordPress Hosting

Sadece wordpress uygulaması için optimize edilmiş hosting paketleri yeni sunucularda en hızlı şekilde çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. %100 NVME SSD Disk yapısına sahip WordPress hosting paketleri yenilenerek fiyatlarından yüksek indirimler sunulmuştur. E-ticaret web siteleriniz,blog siteleriniz veya kurumsal siteleriniz için en uygun hızlı WordPress hosting paketlerini inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Hosting

Kurumsal web siteleriniz için %100 NVME SSD Disk yapısına sahip hosting paketleri ile en hızlı sitelere sahip olabilirsiniz. Müşterilerinize sayfanızı daha hızlı sunabilir ve sayfalar arası dolaşımlarını hızlandırabilirsiniz.

Deneyimli Destek Ekibine 7/24 Ulaşım İmkanı

Tecrübeli ekibi ile birlikte tüm sorunlarınızda yardımcı olmak için 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Teknik mühendisleri ile birlikte tüm teknik sorunlarınız hakkında çözümler üretmekte ve önerilerde bulunmaktadır. Satın alım yaptıktan sonra sunucu teknik sorunları veya satış hakkında Turhost Destek ekibinden yardım alabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.