Özgür Bilgi Kanalı

breaking point

Breaking Point, adı gibi türkçe olarak öldürme amaçlı bir oyundur. Bir sürü oyun modu vardır. Şimdi hemen bunlara tek tek bakalım!

  1. Oyun Modu: Kim Yaptı?

Kim Yaptı oyun modu eğlenceli bir moddur. Bir kişi katil seçilicektir. O katil ışıklar kapalıyken birisini silahla öldürür. Işıklar açıldığında katilin kim olduğunu bulmaya çalışırlar. Eğer 2 kişi kalana kadar bulamazlarsa oyun biter ve katil kazanmış olur. Eğer masumlar katili bulurlarsa masumlar kazanır. Katili bulmak için oy verilme yapılır. Son 2 kişi kaldığında oyunu katil kazanmış olur.

  1. Oyun Modu: İkili Seçme

İkili seçme, 2 kişinin savaştığı bir oyundur. 16 kişi birbirini seçer ve en fazla 2 oyu alan kişi bıçaklarla savaşır. Eğer 3 kişi 2 oy alıp, 1 kişi 4 oy alırsa, o üç kişiden rastgele birisi seçilir. {IPUCU} Eğer uzaktan düşmanını öldürmek istiyorsan E tuşuna basıp hedef alıp fırlatman gerekir. Eğer mobilden oynuyorsanız buton orada verilmektedir. En sona kalan kazanır.

  1. Oyun Modu: Breaking Point

Breaking Point, Breaking Point’in içinde. Evet bu biraz karışık gelebilir ama öyle yapmışlar. Breaking Point’de rastgele birisi silah alır ve açıkta ya da karanlıkta birisini öldüreceğini seçer. Karanlık seçerse kendisi gece görüşü alır ve o hariç hiç kimse göremez. Fakat bu silahın mermisi olmama şansı olabilir. Son 2 kişi ölümüne bıçaklarla savaşır ve sona kalan kazanır.

  1. Oyun Modu: Duck Duck Stab

Duck Duck Stab oyun modu konuşarak eğlenceli ve komik bir oyun modudur. Rastgele bir oyuncu seçilir ve ayağa kalkar. Bu oyuncu istediği her hangi birisini seçebilir ve onunla bir bıçak ile savaşır. Seçtiği kişinin yanına gidip o oyuncuyu ayağa kaldırır. Böylece kim ile kimin savaşıcağını belirlemiş oluruz. Sona kalan kazanır.

  1. Oyun Modu: Russian Roulette

Russian Roulette oyun modu artık silinmiştir ve oyunun BETA sürümünde kalmıştır. Oyuncular silahla kendilerine hedef eder ve o silahın ya kendisini ya da rakibini vurma şansı vardır. Bu oyun modu gerçekteki Russian Roulette’den alınmıştır. Sona kalan kazanır.

  1. Oyun Modu: FFA (Free For All)

FFA (Free For All) oyun modunda herkes aynı anda kalkar ve ellerinde bıçak olur. Herkes ölümüne savaşır ve sona kalan kazanır.

  1. Oyun Modu: Juggernaut

Juggernaut oyun modunda bir kişi güçlü birisi (The Juggernaut) olarak seçilir. Bu kişi bir sürü bıçağı ölmeden kaldırabilir. Diğer kişiler ise birlikte çalışıp güçlü olanı öldürmeye çalışır. Eğer güçlü olan herkesi öldürür ise güçlü olan oyunu kazanır. Fakat diğerleri güçlü olanı takım çalışması yaparak güçlü olanı öldürmeyi başarabilirse, diğerleri kazanmış olur ve güçlü olan oyunu kaybeder.

Yazan: Ali Toker


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.