icsltd.com.tr

ICS firması işyeri yönetim, işçi takip, işletme verimliliğini arttırmak için çeşitli sistemler geliştiren bir firmadır. Müşterilerin iş verimliliğini artırmak ve mevcut varlıklardan maksimum kazanç elde etmek için gerekli üretim ve tasarımlar da yapmaktadır. Temel amaç müşterilerin istek ve beklentileri ile uyumlu sistemler geliştirerek iş kolaylığı sağlamaktadır. Bu nedenle bu alanında en köklü ve öncü firmalardan biridir.

 

İş sektöründe seri üretim yapan büyük ve küçük işletmelerde zaman oldukça önemlidir. İş yerindeki en ufak aksaklıklar yıllık istatistiklere bakıldığında büyük zararlar oluşturmaktadır. Bu nedenle minimum hata payıyla tam potansiyelli çalışma hedefindeki firmalar küçük görülen problemleri de ortadan kaldırmanın amacını taşımaktadır. ICS ise bu alanda kendi geliştirdiği ve yazılım entegrasyonunu yaparak takip sistemini kullanıma hazır hale getirmektedir.

 

ICS bünyesinde kullanılan sistemleri şu şekilde sıralamak mümkündür,

  • izin süresi,
  • işe giriş çıkış saat süre kontrolü,
  • teneffüs kontrolü,
  • mesai süreleri,
  • işe gelmeme süreleri,
  • ziyaretçi süre takibi,
  • mola, teneffüs süre takip ve personel denetimi alanlarında takip ve analiz yapılmaktadır.

PDKS Nedir, Ne İşe Yaramaktadır?

PDKS yani personel devam kontrol sistemi nedir, ne işe yaramaktadır soruları merak edilmektedir. Personel devam kontrol sistemi fabrika, iş yeri, hastane, kamu alanlarında çalışanların geliş ve gidiş saatlerini, mola sürelerini, mesai saatlerini takip eden denetleyen bir sistemdir. Endüstri mühendisliğinde işçi takibi genel verimlilik hesaplamasında önemli bir unsurdur. Ne kadar sürede kaç adet üretim yapıldığını bilmek işverenlerin yıl sonu planlamasında değişiklik yapılmasına neden olur. PDKS geleneksel yöntemlerin zahmetinden kurtaracak kısa sürede devam takip raporunu işverenlere sunan bir programdır.

 

PDKS sistemi nedir?

PDKS Sistemi işletmelerin işçi performansını arttırmak, işletmenin potansiyeline daha hızlı ulaşmasını sağlamak için geliştirilen bir takip sistemidir. Personel devam kontrol sistemi günümüz iş dünyasında yönetim grubuna büyük avantajlar sağlamaktadır. Planlama, yürütme ve yönetme alanında kısa sürede en doğru sonuçları hazırlayan takip sistemi her iş portföyüne uygulanabilmektedir.

İşçi veya ziyaretçilerin geçişlerini, işletmenin güvenliğini sağlamaya yaramaktadır. PDKS sistemleri müşterilerin iş alanına, işletme özelliklerine göre yeniden dizayn edilerek kullanıma uygun hale getirilir. Kullanımı oldukça kolay olan bu sistem ülkemizde ve tüm dünyada kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Böylece herkese ve her yere kaliteli, güvenilir doğru bir sistem ulaştırılmış olur.

PDKS Sisteminin Yararları Nelerdir?

PDKS işçi takibi ve iş verimliliğini arttırmak için oldukça avantaj sağlamaktadır. Sürdürülebilir bir büyüme hedefinde olan tüm işletmeler için entegre edilebilen bu sistem geleceğin önemli bir teknolojidir.

İş verimliliğini artırır,

işçi suistimalini önler,

iş yerinin modern bir yapıya kavuşturur,

kalite kontrolde avantaj sağlar,

çalışma sürelerini doğru hesap ederek hem çalışan hem de işletmenin çıkarlarını korumaya katkı sağlamaktadır.

 

Önceki İçerikLibertakimya Atık Su Arıtma Kimyasalları
Sonraki İçerikİnovasyon Nedir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz