cep telefonu kılıfları

Cep telefonu modellerine ve markalarına özel üretilen ve renkli, ilginç tasarımları ile dikkat çeken cep telefonu kılıfları ve diğer cep telefonu aksesuarları özellikle son yıllarda kullanıcılar arasında çok popüler hale geldi. Yumuşak, renkli ve estetik duruşları ile dikkat çeken cep telefonu kılıfları genel olarak marka ve modele özel olarak üretilir. Turuncu, mavi, yeşil ve siyah, beyaz gibi düz renklerde olan bu kılıfların arka yüzeyi desenli modelleri ve kapaklı modelleri de bulunur. Kapaklı kılıflar cep telefonunun hem arka yüzünü hem de ekranını korur. Ürünlerin kapak kısmı kılıfın kenarında yer alan küçük mıknatısla tutunur ve sabitlenir. Bu ürünlerin deriden yapılan ya da yumuşak plastikten yapılan çeşitleri bulunur. Modellerin kenarları genelde sert ya da yumuşak olur.

Cep Telefonu Kılıfı Modelleri ve Özellikleri

Cep telefonu kılıflarının özellikleri genelde kılıfın yapıldığı materyale, ürünün renk, desen gibi dış tasarım özelliklerine ve kılıfların sertliği ve yumuşaklığına göre değişir. Bazı kılıflar yumuşak ve esnek plastiklerden yapılırken bazıları da sert ve kalın materyallerden yapılır. Sert kenarlı ve sırtlı modeller telefonları düşme ve çarpmaya karşı korurken, yumuşak modeller hafif olmaları ile cep telefonuna taşıma kolaylığı sunar. Renk ve desen de modelden modele değişir. Son yıllarda popüler olan yumuşak ve tek renk kılıfların bluetooth kulaklık kılıfları için de üretilen küçük kapaklı modelleri bulunur. Bu iki ürün genelde aynı renklerde ve takım olarak kullanılır.

Cep Telefonu Kılıfı Fiyatları

Cep telefonu kılıfı fiyatları, kılıfın renk ve desen gibi dış tasarım özelliklerine, ürünün hangi marka ve model telefona uygun olduğuna ve ürünün kapaklı, kapaksız tasarımına göre farklı fiyat aralıklarından fiyatlandırılır. Sert sırtı olan kapaklı modeller genelde ekran kapağı olmayan ve yumuşak plastikten yapılan ürünlere göre daha yüksek fiyatlara satılır. kendinize ve bütçenize en uygun olan kılıfları tek bir tık ile bulmak için Cimri.com adresinde yer alan fiyat filtresi özelliğini kullanarak artan ve azalan fiyatlarına göre telefon kılıflarını listeleyerek daha aradığınız fiyattaki ürünü daha hızlı bulabilirsiniz.

 

Önceki İçerikBursa Satılık Daire
Sonraki İçerikMuhiku ile Sevgiliye Hediye Vermek Artık Çok Daha Keyifli!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz