Özgür Bilgi Kanalı

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte, zayıflama çabaları da hat safhaya çıktı. Kışın alınan fazla kiloları artık verme zamanı çoktan geldi.

Zayıf ve ince görünmenin ne denli önemli olduğunu bilen biz kadınlar, güzelliğin ve zarafetin ince bir vücut yapısından geçtiğinin de bilincindeyiz. Bunun için ise yapmamız gereken, çok paralar harcayarak alınan kimyasal içerikli zayıflama ürünleri yerine, tamamen doğal malzemelerden yapılan zayıflama kürlerinden yaralanmak. Bunun en güzel örneği ise, İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürüuygulamasıdır. Tamamen doğal ve bitkisel ürünlerden yapılan bu kür sayesinde, fazla kilolarınızdan kurtulabilir, zayıf ve ince bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Bu kürün en büyük etkisi, yağ yakıcı bir özelliğe sahip olması ve insanda tokluk hissi yaratarak fazla yemek yemeyi önlemesidir. Zayıflama kürü, verilen kiloların bir daha geri alınmaması konusunda oldukça büyük etkiye sahiptir.

Birçok kişi, İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü tarifi ile fazla kilolarından kurtulmuş, beslenme alışkanlığını değiştirerek, verdiği kiloları bir daha geri almamıştır.

Zayıflama kürü için gereken malzemeler

Sera lahanası olmayan, tamamen doğal, yeşilimsi 4 adet iri lahana yaprağı, yarım demet maydanoz, 2 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu, 2 su bardağı su.

Zayıflama kürünün yapılışı

Kaynamakta olan suyun içine 4 adet lahana yaprağı atılarak, ağzı kapalı bir şekilde tam 3 dakika kaynatılır. 3 dakikanın sonunda, lahanaların içine maydanozlar sapları ile birlikte koyulur ve 2 dakika daha kaynatılır. Sürenin dolmasından sonra, tencere ocaktan alınarak, lahanalar süzülür ve ağzı kapaklı bir şişeye koyulur.

Bu kürden; sabah, öğle ve akşam olma üzere, günde 3 defa içilir ve içmeden önce içine 2 yemek kaşığı taze limon suyu ilave edilir. Zayıflama kürü, günlük olarak hazırlanmalı ve aç karnına içilmelidir. Sabahları aç karnına, öğle ve akşam yemeklerinden ise 2 saat önce içilmesi uygun olacaktır.

Bu kür, 7 günlük bir programdır ve 7 günün sonunda, 3 gün ara verilmelidir. 3 gün aradan sonra, tekrar 7 günlük uygulama yapılabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta; İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü uygulamasının, 1 yıl içerisinde en fazla 3 kere yapılacak olmasıdır.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.