Merhabalar arkadaşlar. Bu gün size internet ten derlediğim yararlı bulduğum videoları paylaşmak istiyorum. Her kesin spor salonuna gitme veya eve spor aletleri alma imkanı olmadığı için sadece vücut ağırlığımız la evde kolayca yapabileceğimiz sıkılaşma hareketlerini topladım. Hareketlerin doğru yapılması oldukça önemli. Ve en az bir ay uygulandığında mutlaka etkisini göreceksiniz.

1. İlk olarak kalça kaslarını  sıkılaştırma hareketini deneyebiliriz.

2. Bacaklarımızı sıkılaştırmak için ayıracağımız 8 dakika bu zayıflama ve sıkılaşma  hareketlerini yapmaya yetecektir.

3.  Karın kısmı bayanların, özellikle de yeni anne olan kadınların korkulu rüyası. Ne kadar zayıfla sak da karın kısmımızda ki inatçı yağlar bir türlü gitmek bilmez. Bu çalışma ile karın kaslarını sıkılaştıra bilirsiniz. Bu sıkılaşma ve zayıflama hareketine sadece 8 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Bu programı 1 gün arayla yapmanız önerilmektedir.

4. Yan tekme ile çömelme hareketi ise hem bacak ve kalça kısmını sıkılaştırmaya hem de yüksek oranda kalori yakmanıza neden olacaktır.

5. Göğüs kasları için olan hareketler biraz zor olsa da, bir süre zorlandıktan sonra vücudunuz alışacaktır. Daha sıkı göğüs kasları için bu hareketleri ve ya bazılarını uygulaya bilirsiniz.

6. Son olarak size evde tek başına spor yapmaya üşenirken, sizi motive edecek latin dansı aerobik dersini paylaşmak istiyorum. Bu videoru izleyerek aerobik yaptığımızda daha eğlenceli oluyor. Zamanın nasıl geçtiğinden haberimiz bile olmuyor.

Evet arkadaşlar bunları yapmak kolay değil tabi ki. Ama zayıflamak, sağlıklı ve enerjik olmak emek ister. Şimdilik hoşça ve sağlıcakla kalın arkadaşlar. Başarılar.

Önceki İçerikKAÇ KALORİ RESİMLİ
Sonraki İçerikKabızlıktan Kurtulmanın Yolları

3 YORUMLAR

  1. Kiminin derdi büyütmek kimin derdi küçültmek. Kız kalça büyütme hareketini napcan. bırak küçük kalsın. Sonra benim gibi nasıl saklıcam diye kiyafet bulamıcan :)))

  2. Öyle de benim hiç yok yani :))))))) pantolonlar durmuyor üzerimde ablacım 🙂 Kalça büyütme diyorum da yani öyle aham şaham bi şey değil biraz büyüsün yeter 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz