Özgür Bilgi Kanalı

ateş ve su 2 oyunu

Ozgurlukicin.com’un en sevilen oyunlarında birisi olan ateş ve su oyunumuzun 2. serisi serisi sizlerin huzuruna sunulmuştur.

Ateş ve Su serideki ikinci maçta ışık tapınağına varıyorlar. Işık tapınağında, ışık kirişlerinin yönünün değiştirilmesi, kapıların, asansörlerin ve diğer aletlerin kontrolünü yapar. Yangın çocuğuna ve su kızına yol bulmalarını ve her seviyedeki kapıdan çıkmalarını sağlayın. Her iki çocuk için de yeşil veya koyu renk sıvılara dikkat edin. Su ateş için kötü ve sıcak sıvı kırmızı lav suya zarar verebilir. Ateş, Ok tuşları ve su tarafından W, A, S, D tuşlarıyla kontrol edilir.

Uzay Oyunları - Galactic War

Aynı zamanda Fireboy and Watergirl oyununa devam etmek isteyen oyuncular aşağıdan bir üst versiyonları olan ateş ve su 1-2-3-4-5 versiyonlarını oynayabilirler.

ateş ve su 2 oynamak için tıklayın

ateş ve su 3 oynamak için tıklayın

ateş ve su 4 oynamak için tıklayın

ateş ve su 5 oynamak için tıklayın

Ateş ve Su Nasıl Oynanır ? Videomuzdan izleyebilirsiniz.

[fvplayer src=”https://ozgurlukicin.com/wp-content/uploads/2017/12/ates-ve-su-nasil-oyanir-Fireboy-and-Watergirl-The-Forest-Temple.mp4″ splash=”https://ozgurlukicin.com/wp-content/uploads/2017/12/ateş-ve-su-oyunu-1.jpg” width=”320″ height=”240″]


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.