Özgür Bilgi Kanalı

ateş ve su 4 oyunu

Ozgurlukicin.com’un en sevilen oyunlarında birisi olan ateş ve su oyunumuzun 4. serisi serisi sizlerin huzuruna sunulmuştur.

Ateş ve Su Kuzey Kutbu’ndaki buz tapınağına yaptıkları yolculuklarına varmıştır. 3 oyundan sonra, şimdi 4’üncü oyunda birlikte oynamanın önem taşıdığını söyleyebilirsiniz. Dördüncü oyunda ilk defa ateşböceği ve su kızının buzla ve etkileri ile uğraşması gerekir. Su kuşu buzda iken yavaş yavaş yürürken Fireboy buzda hızla kayar. Fireboy ve watergirl’a tapınağın odalarını keşfetmek için yardım edin, buzu eritmek için sıcak ateş ışınları kullanın ve çözümü bulmanıza yardımcı olacak diğer düğmeleri ve kolları bulun. Fireboy, Ok tuşları ve Watergirl tarafından W, A, S, D tuşlarıyla kontrol edilir.

Uzay Oyunları - Galactic War

Aynı zamanda Fireboy and Watergirl oyununa devam etmek isteyen oyuncular aşağıdan bir üst versiyonları olan ateş ve su 1-2-3-4-5 versiyonlarını oynayabilirler.

ateş ve su 2 oynamak için tıklayın

ateş ve su 3 oynamak için tıklayın

ateş ve su 4 oynamak için tıklayın

ateş ve su 5 oynamak için tıklayın

Ateş ve Su Nasıl Oynanır ? Videomuzdan izleyebilirsiniz.

[fvplayer src=”https://ozgurlukicin.com/wp-content/uploads/2017/12/ates-ve-su-nasil-oyanir-Fireboy-and-Watergirl-The-Forest-Temple.mp4″ splash=”https://ozgurlukicin.com/wp-content/uploads/2017/12/ateş-ve-su-oyunu-1.jpg” width=”320″ height=”240″]


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.