Özgür Bilgi Kanalı

ateş ve su 5 oyunu

Ozgurlukicin.com’un en sevilen oyunlarında birisi olan ateş ve su oyunumuzun 5. serisi serisi sizlerin huzuruna sunulmuştur.

Ateş ve Su 5, kristal tapınak yolculuğundalar. Yeni oyunumuzun 5. bölümünde yani Ateş ve Su 5 macerası, her seviyeyi çözmek için birlikte dayanışmayla oynanmasını gerektiriyor. Bu oyun yeni bir bükülmeye sahiptir, oyuncular portalları kullanarak bir yerden bir yere atlayabilirler. Portal renklerine dikkat edin, siyah bir portal başka bir siyah portal ile bağlantılı ve beyaz portal beyaz portal bağlantılıdır. Her seviyedeki tüm elmasları kırmızı, mavi ve gri toplamayı unutmayın. Ateş , Ok tuşları ile ve su ise W, A, S, D tuşlarıyla kontrol edildiğini unutmayınız. Bol eğlenceli oyunlar dileriz.

Uzay Oyunları - Galactic War

Aynı zamanda Fireboy and Watergirl oyununa devam etmek isteyen oyuncular aşağıdan bir üst versiyonları olan ateş ve su 1-2-3-4-5 versiyonlarını oynayabilirler.

ateş ve su 2 oynamak için tıklayın

ateş ve su 3 oynamak için tıklayın

ateş ve su 4 oynamak için tıklayın

ateş ve su 5 oynamak için tıklayın

Ateş ve Su Nasıl Oynanır ? Videomuzdan izleyebilirsiniz.

[fvplayer src=”https://ozgurlukicin.com/wp-content/uploads/2017/12/ates-ve-su-nasil-oyanir-Fireboy-and-Watergirl-The-Forest-Temple.mp4″ splash=”https://ozgurlukicin.com/wp-content/uploads/2017/12/ateş-ve-su-oyunu-1.jpg” width=”320″ height=”240″]


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.