Özgür Bilgi Kanalı

ateş ve su 3 oyunu

Ozgurlukicin.com’un en sevilen oyunlarında birisi olan ateş ve su oyunumuzun 3. serisi serisi sizlerin huzuruna sunulmuştur.

Ateş ve Su oyunu serisindeki üçüncü oyundayız. Bu oyunda ateş çocuğu ve su kız tekrar orman tapınağına varır. Benzer şekilde, bu oyunda tapınak odalarının her birinden bir çıkış yolu bulmak için arkadaşınızla birlikte oynamanız gerekir. Her oyuncu bir karakteri kontrol edebilir. . Ateş, Ok tuşları ve su tarafından W, A, S, D tuşlarıyla kontrol edilir. Suyun yangın ve yangın için kötü olduğunu veya sıcak lavın su için iyi olmadığını unutmamalısın.

Uzay Oyunları - Galactic War

Aynı zamanda Fireboy and Watergirl oyununa devam etmek isteyen oyuncular aşağıdan bir üst versiyonları olan ateş ve su 1-2-3-4-5 versiyonlarını oynayabilirler.

ateş ve su 2 oynamak için tıklayın

ateş ve su 3 oynamak için tıklayın

ateş ve su 4 oynamak için tıklayın

ateş ve su 5 oynamak için tıklayın

Ateş ve Su Nasıl Oynanır ? Videomuzdan izleyebilirsiniz.

[fvplayer src=”https://ozgurlukicin.com/wp-content/uploads/2017/12/ates-ve-su-nasil-oyanir-Fireboy-and-Watergirl-The-Forest-Temple.mp4″ splash=”https://ozgurlukicin.com/wp-content/uploads/2017/12/ateş-ve-su-oyunu-1.jpg” width=”320″ height=”240″]


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.